Біжуча стрічка - червона

Біжуча світлодіодна стрічка червона - колір пристрасті і любові, що привертає увагу

Відображати актуальну інформацію про акції та знижки яскраво - так, щоб на неї звернули увагу перехожі, хочуть всі без винятку власники магазинів, ресторанів, готелів та інших підприємництв. Вважається недорогим і дуже ефективним способом залучити всередину приміщення потенційних покупців - встановлення світлодіодної біжучої стрічки з червоними літерами і можливістю демонстрації анімованих зображень.

Управління таким Лед табло відбувається за допомогою спеціальної досить простої програми. Змінювати те, що потрібно відображати тут можна в лічені хвилини. Для цього не потрібно присутності фахівця і великої затрати часу на навчання. Може використовуватися в якості вивіски.

Технічні характеристики світлодіодної червоної біжучої стрічки

Світлодіодна біжуча стрічка з червоним світінням складається з корпусу і табло. Тонкий сталевий каркас - 1 мм, товщина в збірці - 6 см.  відмінно витримують температурні перепади від -35 ° С до + 50 ° С. Вологість повітря може складати 5-85%.

Ширину, висоту і тип конструкції можна вибрати самостійно, використовуючи спеціальну функцію сайту. Тут вказані всі можливі параметри виготовлення.

tablichka1.jpg (175 KB)

Перевага купівлі світлодіодної червоної біжучої стрічки в РВК «Артлайт»

Маючи власне виробництво, на якому збираються світлодіодні біжучі стрічки, ми встановлюємо низькі ціни на цю продукцію, при цьому не втрачаючи якість виробів. Купити біжучу LED стрічку можна через форму замовлення. Якщо у вас виникають труднощі з вибором або оформленням замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом:


Регіональні представництва:

Біжуча стрічка Луцьк
Біжуча стрічка Хмельницький
Біжуча стрічка Львів
Біжуча стрічка Київ
Біжуча стрічка Рівне
Біжуча стрічка Тернопіль
Біжуча стрічка Вінниця
Біжуча стрічка Ужгород
Біжуча стрічка Чернівці
Біжуча стрічка Житомир
Біжуча стрічка Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше