Біжуча стрічка - жовта

Біжуча стрічка жовта - колір сонця і багатства

Жовта світлодіодна біжуча стрічка - це прекрасна можливість збільшити продажі, так як встановлення такої LED конструкції сприяє значному зростанню трафіку: до 80%. Яскравий колір, безсумнівно, привертає до себе увагу. Тут можливо використовувати різні варіанти світіння. Це може бути плавна поява слів або букв зверху в динаміці, безперервний показ і миготіння.

Часто такі конструкції використовують як вивіски, де назва організації змінюється рекламною інформацієюКонструктивні особливості дозволяють витримувати екстремально високі і низькі температурні режими в рамках: від -35 ° С до + 50 ° С. Їм не страшний дощ, сніг і вітер. Ціна залежить від ширини, висоти і варіанта виконання.

Як замовити жовту світлодіодну біжучу стрічку в компанії «Артлайт» з доставкою в будь-яке місто України

Перед тим, як зробити замовлення, потрібно визначитися з тим, яку саме конструкцію світлодіодної біжучої стрічки з жовтими пікселями ви хочете встановити. На сайті представлена ​​функція вибору моделі і параметрів корпусу.

Після того як ви підібрали оптимальний варіант, натисніть кнопку замовлення. Купити LED табло можна, використовуючи декілька варіантів оплати і доставки. Подробиці вказані на відповідних вкладках сайтуМонтаж ви можете зробити самостійно або скористатися послугами наших фахівців. Звертаємо вашу увагу на те, що неправильно проведений монтаж може послужити причиною поломки конструкції. Такі випадки не передбачені гарантійним зобов'язанням.


Регіональні представництва:

Біжуча стрічка - жовта Луцьк
Біжуча стрічка - жовта Хмельницький
Біжуча стрічка - жовта Львів
Біжуча стрічка - жовта Київ
Біжуча стрічка - жовта Рівне
Біжуча стрічка - жовта Тернопіль
Біжуча стрічка - жовта Вінниця
Біжуча стрічка - жовта Ужгород
Біжуча стрічка - жовта Чернівці
Біжуча стрічка - жовта Житомир
Біжуча стрічка - жовта Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше