Матеріали з яких виготовляються стенди

Полівінілхлорід

Полівінілхлорід (ПВХ) — це прозора безбарвна речовина, термопластичний полімер.


В нашому випадку це листовий матеріал 0.8, 1, 2, 3, 4, 5 мм, що володіє такими якостями: вологостійкістю, легкістю, пластичністю, добре ріжеться. ПВХ ідеально підходить для виробництва стендів та різних об'ємно-декоративних елементів.


Цей пластик виробляють різні країни: Китай (дешевий), Словатчина, Угорщина... Хоча Європейський пластик дорожчий - ми надаємо перевагу саме йому (він більш пластичний, легший) та на нього краще лягає плівка! Плівка з друком наклеюється на пластик ПВХ, таким чином отримуємо стенд.


Ми рекомендуємо плівку з друком ламінувати - покриття друку прозорою захисною плівкою від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання. Плівка буває глянцевою та матовою, більше розповсюдженя отримала глянцева.


Ми пропонуємо Вам стенди без бортів, та стенди з бортами.


Борт - це смужка 3-4 см товщиною з того ж ПВХ що і сам стенд.

Широке розповсюдженя отримав інший матеріал - банерна тканина.


Банерне полотно - це тканина експлуатаційні характеристики якої підвищені за рахунок армування ниткою з полімеру.


Банер в порівнянні з пластиком значно дешевний, і якщо потрібно виготовити багато стендів, то він краще підходить (значна економія бюджету), а також він добре підходить для виставок то урочистих подій, бо-легкий, добре скручується і транспортується.


Ми виготовляємо стенди на листовому банері 540 г/м², це дуже якісний банер який не заламується, та не тріскається.


Від того як Ви змонтували банерний стенд залежить загальний вид кабінету. Тож для того щоб красиво натянути банерний стенд необхідно знати декілька моментів.


Банер натягується на стіну через металеве кільце (люверс). Краще це робити дюбелями, але ні в'якому разі не забивними. Бо при необхідності зробити ремонт в кабінеті буде важко зняти банери.


Банерну тканину потрібно натягувати від середини до країв, щоб небуло
зморшок. Ще один спосіб монтажу банерного стенда - натягуваня на підрамник. На такому банері немає люверсів, а тільки робиться допуск матеріалу, який натягується на дерев'яну рамку.

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше