Вуличний світлодіодний екран

Вуличні світлодіодні екрани - допомога в розвитку бізнесу


Світлодіодний екран - це вид рекламної продукції, який сміливо можна віднести до  результативної. Виникає питання, яка саме реклама найефективніша? Для кожного бізнесу і для кожного окремого випадку вона буде різною.

На сьогоднішній день світлодіодний екран - це найефективніша і оптимальна зовнішня реклама в Україні.

Чому саме такий тип донесення інформації до кінцевого споживача? Маючи невелику окупність (3-4 місяці), ця конструкція привертає набагато більше потенційних клієнтів, ніж статична реклама і вигідно виділить ваш бізнес серед конкурентів. З 100 осіб, які пройдуть повз зовнішньої реклами:

• 6% перехожих зверне увагу на ваші послуги, якщо це буде банер (статична несвітлова реклама);
• 20-22% - на статичну світлову;
• 80-85% - на динамічну.

ekr.jpg (163 KB)
 
 
 

РВК Артлайт займається виробництвом світлодіодних екранів як зовнішнього, так і внутрішнього використання. Конструкції, встановлені на фасаді будівлі, залучають клієнтів outdoor (з англ. - «за дверима»), тобто перехожих з вулиці.

Місця установки зовнішніх світлодіодних екранів в Україні

Для вуличної реклами, на стадіонах використовують зовнішній ЛЕД екран. Він охоплює велику аудиторію. Рекламу на такій світлодіодній конструкції видно з відстані більш ніж 300-400 метрів, вона добре проглядається вночі. На відміну від інших рекламних носіїв такі конструкції працюють незалежно від погоди. Відеоряд на led пристрої яскравий і контрастний як в сонячний день, так і в похмурий. Моделі цього ряду працюють при температурі -40 ° С - + 50 ° С. Клас захисту вуличного екрану модулів - IP65, термін служби - 100 000 годин.

Залежно від об'єкта установки РВК «Артлайт» пропонує купити певний різновид LED екрану для установки в будь-якому місті України.

Зверніться до професіоналів, якщо вам потрібен світлодіодний відеомонітор, розташований outdoor для транслювання рекламних роликів в колективних житлових приміщеннях (готелі), розважальні центри (ТРЦ, концертні зали, кінотеатри), громадське харчування (кафе, ресторани), комерційні заклади (магазини, торгові точки), точки для заняття спортом (стадіони, спортзали) і інші.

Повнокольорові зовнішні LED екрани

Повнокольорові моделі для вулиці мають якісний відеоряд, який досягається завдяки оптимальному вибору кроку і кількості пікселів - точок з індивідуальним кольором, з яких складається будь-яке зображення. Ці параметри визначають якість трансльованого зображення. Чим більше пікселів і менше крок між ними, тим більш реалістично виглядає зображення на кольоровому світлодіодному екрані.

Управління відео рекламою, яка транслюється на відеомоніторі, відбувається з комп'ютера, ноутбука або смартфона через wi-fi з'єднання. Програмне забезпечення, навчальні відео уроки з управління і налаштуванням LED екрана ми надаємо безкоштовно.

Виготовлення та монтаж світлодіодних екранів РВК «Артлайт» в Україні

Виготовлення світлодіодних екранів для вулиці здійснюється на власному виробництві. Є можливість купити модель і встановити самостійно. Так само у нас можна замовити виготовлення світлодіодних екранів під ключ: від розробки проектно-дозвільної документації до монтажу LED екрана на фасаді будівель в будь-якій точці України.

Ціна на світлодіодний екран залежить від вибору моделі. Також вартість конструкції розраховується з урахуванням кроку і типу світлодіодів, розміру і місця монтажу.

Вартість вуличних LED екранів:

DIP P10

Повнокольоровий екран P10

1200$/м²

Крок пікселя – 10 мм

Кількість пікс/м² – 10000

Яскравість – 9000 кд/м²

Перегляд з 10 метрів

Зробити замовлення

SMD PH10

Повнокольоровий екран P10

1000$/м²

Крок пікселя – 10 мм

Кількість пікс/м² – 10000

Яскравість – 6500 кд/м²

Перегляд з 7 метрів

Зробити замовлення

SMD PH8

Повнокольоровий екран P8

1200$/м²

Крок пікселя – 8 мм

Кількість пікс/м² – 15625

Яскравість – 6000 кд/м²

Перегляд з 6 метрів

Зробити замовлення

SMD PH6

Повнокольоровий екран P6

1500$/м²

Крок пікселя – 6 мм

Кількість пікс/м² – 27777

Яскравість – 8000 кд/м²

Перегляд з 4 метрів

Зробити замовлення

SMD PH5

Повнокольоровий екран P5

1700$/м²

Крок пікселя – 5 мм

Кількість пікс/м² – 40000

Яскравість – 7000 кд/м²

Перегляд з 3 метрів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підібрати і купити правильний варіант для ваших потреб допоможуть наші фахівці.

Замовивши у нас світлодіодний екран, ви отримуєте не тільки якісний продукт, а й гарантійне та сервісне обслуговування. При виробництві LED пристроїв в РВК «Артлайт» ми:

  • використовуємо тільки перевірені компоненти;
  • підбираємо оптимальні комплектуючі;
  • стежимо за якістю заводської збірки;
  • розраховуємо енергоспоживання;
  • тестуємо компоненти перед складанням і після;
  • проводимо первинне навчання персоналу компанії замовника;
  • налаштовуємо модель перед запуском в роботу.

Щоб замовити світлодіодний екран, зателефонуйте по одному з телефонів або скористайтеся функцією зворотного дзвінка, розташованої в лівому кутку нашого сайту.

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше