Встановлення світлодіодного екрану

Після купівлі світлодіодного екрану постає питання про те, як його закріпити на обраному місці так, щоб це було надійно і довговічно. Фахівці РВК «Артлайт» мають величезний досвід у встановленні led конструкцій будь-якого рівня складності. Ми знаємо всі тонкощі і нюанси цього непростого процесу.

Встановлення світлодіодного екрану - довірте цей процес професіоналам

Зібрати і провести якісний монтаж світлодіодного екрану можуть тільки високо кваліфіковані фахівці. Для цих процедур не підійдуть майстри «з вулиці» або ті, хто вміє кріпити банери і інші подібні рекламні конструкції. Ідеальний варіант встановлення світлодіодного екрану - залучення фахівців, які знаються на конструктивних особливостях цієї роботи.

 

Специфіка встановлення світлодіодного екрана

Чому так важливо довірити монтаж професіоналам?

 1. Вартість відеоекрану в рази перевершує рекламний банер. Саме тому при неправильному встановленні, ви не тільки ризикуєте не заробити те, на що розраховуєте, а й можете понести серйозні витрати.
 2. Збір конструкції відбувається на місці монтажу. Тут дуже важливо перевірити справність всіх елементів моделі.
 3. Вуличний світлодіодний екран необхідно правильно захистити від несприятливих погодних умов і перепадів температури.
 4. Велика вага led конструкції вимагає застосування надійних і якісних кріплень, які витримають задане навантаження, забезпечуючи безпеку.
 5. Встановлення світлодіодного екрану повинно враховувати той факт, що періодично потрібна заміна вийшовших з ладу запчастин. Для цього потрібен доступ.

Вартість залежить від рівня складності проведення монтажу. Подробиці уточнюйте при замовленні.

Способи монтажу світлодіодного екрана

Існує кілька способів монтажу світлодіодного екрану в залежності від конструктивних особливостей обраної моделі і місця встановлення.

 1. Настінне кріплення. Тут існує два варіанти. Перший - навішування на стіну - найбільш простий. Найчастіше використовується у внутрішніх приміщеннях. Другий - монтування в фасад - застосовується зовні. Це найбільш складний спосіб, що вимагає експертизи і проведення проектних робіт.
 2. Монтаж на опори. Це самий часто використовуваний вид для демонстрації реклами на вулиці. Тут використовуються посилені конструкції з відкритим доступом до задньої частини світлодіодного екрана.
 3. Рамна конструкція використовується в тих випадках, коли неможливо провести встановлення на опори. Також застосовується цей вид у випадках певних конструктивних особливостей.
 4. Підвісний спосіб монтажу застосовується, як правило, всередині приміщень.
 5. Встановлення світлодіодного екрана на дах будівлі - один з найскладніших типів. Тут важливо дотримати всі узгодження, провести необхідні експертизи і провести розробку проекту. Тут поєднуються два види кріплення: настінні і рамні.
 6. Медіафасади. Тут застосовуються найскладніші технології. Необхідно прикріпити безліч led панелей на зовнішні стіни будівлі. Як і в попередньому випадку тут потрібна експертна оцінка, проект і підписання спеціальної документації у відповідних інстанціях.

Переваги замовлення монтажу світлодіодного екрану в РВК «Артлайт»

Ми рекомендуємо своїм покупцям замовити встановлення придбаної led конструкції в нашій РВК «Артлайт». Наші фахівці володіють новітніми техніками і сучасним обладнанням. Ми гарантуємо якість і несемо повну відповідальність за результат.

Пам'ятайте про те, що в разі неправильного кріплення і падіння led моделі, ви не зможете скористатися правом безкоштовного гарантійного обслуговування. Крім того, відповідальність за нанесення шкоди в разі падіння світлодіодного екрана на людей або автомобілі, ви понесете в повній мірі, якщо знехтує правилами техніки безпеки монтажу.

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше