UA|RU

Модульні таблички

 

Сучасні офіси, медичні центри і різні організації мають безліч приміщень, в яких необхідна установка покажчиків конкретних місць. Одним з видів таких конструкцій є модульні таблички, профіль яких виготовляють з алюмінію, а на торці встановлюють алюмінієві або пластмасові заглушки. Ці конструктивні особливості виробу дозволяють змінювати інформацію в будь-який час досить просто і швидко.

Виробництво готових модульних офісних табличок, що закріплюються на двері та інші місця

Вироби такого роду Ви можете замовити для установки на стіл, двері, стіни. Також ці конструкції ми виготовляємо для підвішування до стелі. Купити тут можна опуклі, увігнуті або плоскі модульні таблички, різноманітних розмірів.

Вартість залежить не тільки від конструктивних особливостей, а й від застосованих методів розміщення потрібної інформації, а саме друк такого роду, як:

Який саме спосіб вибрати, і яка ціна у кожного виду нанесення тексту, запитайте у наших консультантів, замовивши зворотний дзвінок за допомогою кнопки, розміщеної на сайті. Виберете свій варіант модульної рамки з табличкою, а ми розробимо дизайн друку відповідно до корпоративної культури Вашої організації.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto