UA|RU

Виробництво та монтаж дахової конструкції

Влітку 2016-го компанією РВК Артлайт було виготовлено та установлено дахову конструкцію "КАФЕ ЗОЛОТЕ". Ця дахова реклама складається з об'ємних світлових літер висотою 1120 мм. Літери виготовлено з жовтого акрилу, борт з червоного пвх. внутрішня підсвітка букв реалізована світлодіодами 3смд 5050. Металокаркас виготовлено з труби профільної 50х50, 50х25, 25х25.

Головною перевагою дахових установок над іншими видами візуальної реклами полягає в видимості цих конструкцій на далеких відстанях. Об'ємні літери виготовлені у світловому варіанті  особливо привертають до себе увагу і в темний час доби.


Безперечно, що для цього замовлення розроблявся індивідуальний проект. Він включає не тільки розробку дизайну покрівельної конструкції, зовнішній вигляд якої повинен гармонійно вписатися в архітектуру навколишній будинків. Практика показує, що під час виконання таких складних робіт не буває дрібниць. Для цього необхідно прораховувати всі деталі наперед. Тому в такому проекті дахової конструкції (зовнішня реклама) розглядається весь комплекс питань. Ведуться складні розрахунки навантажень, розглядаються особливості монтажу — монтаж окремими елементами або цілісною конструкцією, варіанти виготовлення і методи кріплення, залучення спецтехніки, тощо.

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto