UA|RU

«Жива» вивіска "Madlen" - рекламна магія паєток.

 

Якщо Ви хочете виділити бренд серед конкурентів унікальним декором вивіски, РВК Артлайт з радістю Вам у цьому допоможе. Вивіска з мерехтливими і рухомими світловідбиваючими елементами, виготовлена ​​нашою компанією на замовлення для Центру косметології «Madlen». На відміну від вивісок з об'ємними світловими буквами, які вражають око яскравістю, світлом і динамічністю, жива вивіска, неначе зграя сяючих метеликів, однозначно підкорить Ваше серце!

Жива реклама – це реклама, виготовлена ​​з декоративних панелей з паєтками, що переливаються, за унікальною технологією. Застосовується для виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами, вивісок, фотозон, брендзон, вітрин, декорацій. Широка кольорова гамма паєток, а також можливість нанесення на них будь-якого зображення, дозволяє привернути в 6 разів більше уваги.

Така вивіска не споживає електрики та інших ресурсів, і в той же час зображення за рахунок невагомості паєточного декору приходить в рух від найменшого коливання повітря, створюючи ефект блискучої хвилі на виробі, мерехтить, відблискує і переливається кольорами.

Рекламні паєтки можна застосовувати для декорування засобів зовнішньої реклами, так як вони стійкі до впливу дощу, вітру і не вигорають на сонці.

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto