UA|RU

Світлова нестандартна інсталяція "Я люблю Брюховичі"

 

На сьогодні, страшенною популярністю користується інсталяція з металевих об’ємних букв "Я люблю (місто)". Майже в кожному обласному центрі та навіть маленькому місті є така своєрідна фотозона в центрі міста або нестандартна конструкція при в’їзді.

З нагоди святкування 575-річчя смт Брюховичі, та ініціативи селищної ради, РВК Артлайт була виготовлена та встановлена світлова конструкція нестандартної форми у вигляді галочки з  написом "Я люблю Брюховичі". У процесі створення інсталяції був виготовлений несучий металевий каркас, використані такі матеріали як композитні панелі, акрил молочного кольору, червона плівка ORACAL 8500 і червоні світлодіоди.

Мешканці міста чи туристи, проходячи повз напис, влаштовують фотосесії  та роблять селфі, щоб за допомогою яскравих фото залишити приємні спогади про місто, в якому проживають або відвідали. В декого є навіть традиція завжди фотографуватися біля назв міст, в яких побував. Часто, замість слова “люблю” зображено велике червоне або жовто-блакитне серце з гербом міста, інколи серце прикрашене «вишиванкою». Людям подобається!

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto