UA|RU

Бізнес-тур в Грузію

Наш бізнес-тур в Грузію був присвячений конференції по обміну досвідом між Українською асоціацією візуальної індустрії та грузинськими рекламними компаніями.

Для грузинських коллег виступала Інна Несмірная - президент Асоціації, вона поділилася досвідом створення галузевих асоціацій.  Андрій Плугатарьов розповів про стандартизацію нашої галузі. Валентин Пахомовський ділився досвідом використання світлодіодної продукції та факапи, пов'язані з цим. Олексій Столяров розповідав про нестандартні та креативні підходи у виробництві зовнішньої реклами. За сприяння директора Пластікс-Грузія та Пластікс-Україна Іренеуша Дерека ми ще відвідали виробничі потужності трьох рекламних підприємств. "Конференцію сміливо можна назвати міжнародною" – підсумував Іренеуш, тому що, окрім грузинської та української сторони тут були присутні представники Польші та Азербайджану.

В розрізі робочого візиту на нас чекали колоритні екскурсійні маршрути. Я сміливо можу сказати, що Грузія - дуже душевна країна. Кавказький колорит, неперевершена кухня, пляжі і море - все це робить відпочинок тут насправді незабутнім. Тут немає ніякого натяку на якийсь негатив. Скрізь дуже тепло та доброзичливо приймають. Як відомо, кулінарне мистецтво – це самобутня частина будь-якої цивілізації. Грузія - країна, в якій кулінарія та виноробство стали одними з головних визначних пам'яток.
І чим цікавіша та довша історія вина, тим воно краще і популярніше. Серед багатьох грузинських вин щорічно відбувається якась конкуренція. Завдяки природному відбору на винному ринку закріплюються тільки обрані. Більшість туристичних зон пригощають гостей саме якісними винами.

А гори – це взагалі казка. Вони приголомшують неймовірною красою пейзажів та краєвидів. Гуляючи в Старому Тбілісі, занурюєшся в атмосферу старовини. Православні храми вражають величчю архітектури та мелодійністю хорів.

Грузія – це країна, де залишили свої сліди Булгаков, Чехов, Грибоєдов, Єсенін, брати Нобель, Стейнбек. Грузія  - це країна, в яку хочеться повернутись.

Ольга Шершун (ТОВ РВК Артлайт)

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto