UA|RU

А у вашому місті є арт-інсталяція "Я люблю місто"?

Мало кому з перехожих вдається пройти повз декоративну інсталяцію "Я люблю місто" і не сфотографуватися на фоні неї. А якщо місто, де встановлено арт-об’єкт, вирізняється цікавими пам’ятками, оригінальною історією або просто вашими приємними спогадами, завдяки таким фото у соцмережах, воно має всі шанси стати мегапопулярним. Публікації фотографій на фоні даних рекламних конструкцій, розміщені в мережах Facebook, Instagram або Twitter можна прирівняти до колекції магнітів на холодильнику з відвіданими місцями. Тільки, на відміну від магнітів, ці фото живуть своїм життям, поширюються та переглядаються, створюючи тим самим рекламу локації, місту та компанії-виробнику.

Початком історії таких своєрідних логотипів міст на постаменті, стала розробка дизайнером Мілтоном Глейзером відомого логотипу "I Love New York", який було створено в ході рекламної кампанії з розвитку туризму в Нью-Йорку в 1970-х роках. По всьому світу тепер виготовлено безліч варіацій такого арт-об’єкту в концепції "Я люблю…" назву міста, абревіатуру чи скорочення або найменування бренду. Але, незмінним являється елемент у вигляді серця.

На сьогодні, в багатьох містах встановлено декоративні об’ємні інсталяції, присвячені рідному краю. Якщо конструкція розміщена при в’їзді в населений пункт, її сміливо можна назвати в’їзним знаком міста. Часто на них розміщують герб населеного пункту або іншу місцеву символіку.

Якщо ви плануєте замовити так звану "вивіску свого міста", рекламно-виробнича компанія Артлайт пропонує вам переглянути декілька рекомендацій щодо її виготовлення:

Для замовлення об'ємних букв, в’їзного знаку міста, світлової та несвітлової інсталяції "Я люблю місто" звертайтеся в РВК Артлайт. Наші менеджери нададуть вам професійну консультацію щодо конструкторського рішення та розробки дизайну об’єкту. Також, наша компанія надає послуги з доставки та монтажу готового виробу по всій Україні.

Навіщо придумувати велосипед, коли такий рекламний інструмент працює у всьому світі, а сердечні інсталяції  незмінно  зворушують серця перехожих.

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto