UA|RU

Комплексне оформлення Міжнародного керамічного пленеру “Фенікс” у місті Полонне

Останніми теплими деньками літа, дружня команда РВК Артлайт долучилася до  проведення Міжнародного керамічного пленеру “Фенікс” у місті Полонне та виконала комплексне замовлення по оформленню свята: виготовлення та монтаж фальшфасаду, оформлення фотозон та вхідної групи. А також встановлення арт-інсталяції з металу  "Я ❤️ ПОЛОННЕ". 

Основним завданням застосування рекламного брандмауера або фальшфасаду є сховати непривабливу протипожежну стіну. Але, на сьогодні, можливості широкоформатного друку дозволяють за мінімальний термін і з мінімальними витратами створити яскраве банерне полотно для маскування будь-якої будівлі чи конструкції. Це зручно, коли потрібно швидко натягнути тимчасовий банер або задекорувати неестетичний вигляд фасаду. Банери з яскравим зображенням стали оригінальними фотозонами, створюючи атмосферу завершеності та дотримання фірмового стилю у кожному елементі вхідної групи. Логотип у вигляді феніксу прослідковувався на усіх рекламних конструкціях.

Основним завданням сучасної арт-інсталяції з об’ємних металевих літер "Я ❤️ ПОЛОННЕ" є залучення уваги та максимальна візуальна взаємодія з аудиторією. При виготовленні таких конструкцій РВК Артлайт в першу чергу приділяє увагу правильно спроектованому та змонтованому каркасу, завдяки чому об’єкт є стійким до негативного зовнішнього впливу. Об'ємні букви виготовлено з металу, який характеризується тривалою експлуатацією та антивандальними якостями. Дизайн арт-об’єкту гармонійно поєднується з іншими об’єктами та історичними пам’ятками міста.

 

 

Протягом двох тижнів жителі та гості міста, поринали у дивовижний Всесвіт давніх керамічних традицій регіону та новітніх технологій виробництва кераміки.

В програмі пленеру відбувалися майстер-класи, лекції та презентації керамістів, виставка керамічної плитки та екскурсії містом, відвідування одного з провідних підприємств галузі - Майдан-Вільського кар’єру. Відвідувачі могли власноруч виготовити керамічну плитку, а також взяти участь у створенні величезної мозаїчної картини, яка була зібрана у величезне художнє панно. Запалення вогняної скульптури фенікса стало справжнім символом пленеру, уособленням відродження керамічних традицій і початку нового етапу у розвитку індустрії.

Приємно відзначити, що наша компанія стала частиною такого масштабного дійства, благородною ціллю якого є перетворення міста Полонне в осередок сучасної європейської культури з відродженням історичних пам'яток та мистецтва кераміки, і звичайно ж залучення туристів.

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto