Українська асоціація меблевиків на виробництві РВК Артлайт

Українська Асоціація Меблевиків знову об’єднала представників меблевої, дверної галузей, щоб підвищити конкурентність продукції під час конференції FURNICON Рівне та підготуватися до масштабної відбудови України. Одним з результатів цієї ініціативи є екскурсія по вирбництву РВК Артлайт. 

Екскурсія по офісу

Ініціатива від Української Асоціації Меблевиків дала змогу зазирнути всім учасникам в таємниці виробництва зовнішньої реклами та колективу РВК Артлайт. Директор компанії Микола Шершун обговорив важливі питання про експорт продукції за кордон та продемонстрував усі етапи виготовлення вивісок й інших продуктів від отримання замовлення менеджерами в офісі до виробництва в цеху.

На живому прикладі всі учасники мали змогу побачити на власні очі виготовлення реальних замовлень для клієнтів та роботу ультрафіолетового принтера і лазерного станка.

Екскурсія по виробництву

РВК Артлайт вдячна всім гостям за визіт та сподіваємось, що всі залишились задоволені та обов'язково повернуться до нас тільки цього як клієнти. Ми завжди готові відкриті до спілкування та готові приймати нових гостей!

Відео з екскурсії

Українська асоціація меблевиків на виробництві РВК Артлайт