UA|RU

Широкоформатна ламінація

 

Є матеріали, не призначені для вуличної реклами без ламінування. У тому випадку, коли Ви хочете застосувати саме таку основу для розміщення інформації, потрібно замовити виготовлення широкоформатної ламінації в РВК «Артлайт» з доставкою по всіх містах України.

Таким способом захищають від зовнішніх механічних і кліматичних впливів не тільки зовнішню, а й інтер'єрну рекламу. Вироби виходять більш жорсткі і міцні, їх складно деформувати і неможливо порвати вручну, а термін служби значно збільшується.

Процес широкоформатного ламінування

Широкоформатна ламінація реклами з різних матеріалів на нашому виробництві робиться на спеціальному обладнанні холодним способом. Цей метод дозволяє обробляти вироби з самих різних матеріалів, в тому числі таких, які «бояться» впливу високих температур. Тут застосовуються прозорі плівки, одна сторона у них покрита клеєм, який за допомогою потужного тиску надійно приклеюється до основи.

Реклама, виготовлена ​​із застосуванням широкоформатного друку, проходить ламінацію на професійному ламінаторі рулонного типу DIX- LAMIECO Plus 1600. До обробки допускаються матеріали товщиною до 4 см, а шириною до 160 см. Тому ми беремося за найсміливіші завдання з ламінування рекламної інформації з оригінальним дизайном на великій кількості різноманітних матеріалів.

Види широкоформатного ламінування

Нанести захисне покриття можливо на паперову, тканинну і інші основи. Найчастіше у нас замовляють такі послуги з ламінування таких полотен, як:

На пластикову основу проводиться нанесення шляхом накатки. Також відбувається ламінація підлоги.

Вартість широкоформатного ламінування

Залежно від того, яке полотно Ви вибрали для реклами, а також від загального обсягу роботи формується ціна замовлення. Мають значення розміри вироби та складність нанесення. Тут Ви можете купити не тільки виготовлення, але і розробку дизайну, заміри площ установки, монтаж і багато іншого. Доставимо рекламні конструкції в те місто України, яке захочете.

З питань замовлення та придбання, а також технології телефонуйте за вказаними номерами телефонів. Наші менеджери детально все пояснять і розрахують суму покупки.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Олена Рибачок

маркетолог

«…Ця компанія нам ламінувала авто. Результат задовільний. Служить 5-ий рік і не вигоряє на сонці. Дякуємо! З вибором рекламної компанії не помилились!…»

Широкоформатна ламінація
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Широкоформатна ламінація", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto