UA|RU

Стіл для Dj

 

Для зручності роботи Діджея та інших електронних музикантів наша компанія пропонує Вам замовити стіл для Dj. Світлодинамічна світлова DJ LED стійка – візуально яскравий та оригінальний елемент, який прикрасить будь-який шоу-захід чи вечірку, а також ідеально впишеться в інтер'єр нічного клубу або дискотеки. Велика різноманітність форм та розмірів, використання різних світлодіодних технологій дозволяє створювати оригінальні інсталяції відповідно до дизайну та особливостей приміщення.

В основі конструкції світлодіодної стійки для діджея - яскраві LED RGB діоди з CM контролером, поєднання яких відкриває розлогий діапазон кольорів і дозволяє їх варіювати, створюючи будь-які ритмічні малюнки, візерунки, анімацію та спецефекти. Світлодинамічні DJ стійка може працювати як світломузика тобто відтворювати ритм, реагуючи на певні частоти.

Світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і можуть витримувати до 10 000 годин безперервної роботи.

Управління можливостями світлової DJ стійки здійснюється за допомогою SD картки – на яку можна записати анімацію, відео, тощо – з комп'ютера чи ноутбука. Світлодіодна стійка DJ може працювати відповідно до заданої програми. Завдяки програмному забезпеченню, що постачається в комплекті, ви легко зможете створювати різні пресети і світлодинамічні композиції. Світлодинаміка - будь-які кольори і відтінки, RGB - ефекти, анімація та ефекти повнокольорового рядка, що біжить.

Управління та світлові ефекти світлового подіуму, сцени, диско підлоги:

Наші фахівці виготовлять LED DJ стійки з динамічним фасадом на основі RGB-світлодіодів відповідно до необхідних розмірів та з урахуванням особливостей приміщення, а також здійснять монтаж та налаштування обладнання. Конструкція відеопанелі може бути доставлена в будь-яку точку країни. За потреби наші фахівці можуть виїхати для складання, обслуговування або ремонту. Індивідуальне виготовлення відповідно до технічного завдання замовника. У базову послугу включено первинне налаштування нашими спеціалістами, а також допомога у налаштуванні.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto