UA|RU

Як захистити скло від обстрілів ?

 
 Починаючи з 2014 року, обставини на сході України не з найкращих, а починаючи з 24 лютого 2022 року і на всій території України в цілому. Багатьох хвилює питання про захист вікон від вибухової хвилі. Всіх лякає саме те, що скло розлітатиметься і осколками зможе поранити тих, хто був у приміщенні.
Тож ми зараз розберемося, як захиститься від розбитого вікна, шибок на вікні через сильну вибухову хвилю. Все це пов'язано з тим, що військові дії ведуться в житлових кварталах і в усіх будинках є вікна, які від вибухової хвилі розлітаються зі швидкістю, не тільки по квартирі, а й чудово показують свої аеродинамічні якості, літаючи по двору і потрапляючи в тих, хто тікає від бомбардування біля будинку. Виходить страждаєш не лише через снаряди та уламки від них, а й через скло, яке при вибуху створюють пучок некерованих скляних уламків, які можуть не тільки вбити, а й заподіяти страшні тілесні ушкодження, після яких можна залишитися інвалідом. Цей пост стане у пригоді й тим, у кого в приміщенні встановлено армоване скло. Так, воно не розсиплеться на дрібні уламки, але пошкодиться однозначно.

 Військові люди просто радять обклеювати зсередини скла, склопакети, вікна, скотчем, малярною стрічкою, смужками паперу по діагоналі. Можна багато маленьких хрестиків наклеїти, не є, головне зменшити вібрацію тіла вікна.
 Данні способи покликані не дати розлетітися склу по квартирі та будинку, але вони не на 100% збережуть вас від ураження уламками. Цей метод відмінно підійде для дерев'яних вікон Оскільки ми знаємо, що склопакет пружинить, тут до питання захисту вікон від вибухової хвилі необхідно підійти трохи інакше.
 Щоб найбільш зберегти своє життя. У нашої компанії Арт Лайт ви можете придбати захисну плівку або лист ОСБ. Можна заклеїти або зашити листом фанери як з внутрішньої сторони квартири, будинку, офісу, так і зовнішньої сторони будинку. Бережіть себе та рідних!


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto