Гнучкий світлодіодний екран

Прогрес не стоїть на місці. Рекламна індустрія щорічно пропонує новітні розробки. Одна з останніх новинок серед led конструкцій - гнучкий світлодіодний екран. РВК «Артлайт» йде в ногу з часом і пропонує різноманітні моделі цієї лінійки.

Гнучкі світлодіодні екрани - для самих незвичайних місць

Гнучкі led екрани призначені для відтворення рекламних динамічних зображень і відеороликів. Основа конструкції - це сітка, на якій розташовані безліч світлодіодних лампочок з певним піксельним кроком. Велика кількість пікселів забезпечує більш чітке зображення.

Моделі цього типу монтуються як всередині приміщень, так і зовні. Їм не страшні холод, дощ чи спека. Термін вироблення ресурсів - 100000 годин.

Переваги установки гнучких світлодіодних екранів

Гнучкі світлодіодні екрани відрізняються такими особливостями, як:

  • висока надійність;
  • відмінна якість передачі кольору;
  • економічне споживання електроенергії.

Ці led конструкції легко встановлюються на потрібне місце і універсальні у своєму застосуванні. За рахунок гнучкості і еластичності є можливість зробити моделі різних розмірів і форм. З огляду на ваші побажання, РВК «Артлайт» на власному виробництві виготовить найбільш оптимальний варіант.

Купити гнучкий led екран в Україні з доставкою

Замовити led модель ви можете, не встаючи з робочого місця. Ми займаємося виготовленням світлодіодних конструкцій різних модифікацій багато років, використовуючи в роботі новітні технології. Доставка можлива в будь-яке місто України. Монтаж обраної моделі проводиться фахівцями нашої компанії або власними силами.

Ціна залежить від особливостей конкретного гнучкого світлодіодного екрана. Розрахувати вартість ви зможете на калькуляторі нашого сайту або зателефонувавши за вказаними номерами.

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше