Світлодіодний екран

EkranLED-shema.jpg (70 KB)

Як відомо, реклама - двигун торгівлі. Сучасний світ вимагає застосування особливого підходу до залучення покупців. Світлодіодний екран - це оптимальний спосіб донести потрібну інформацію до споживачів в привабливому вигляді. Виробнича компанія «Артлайт» займається встановленням різних рекламних конструкцій по всій території України.

Світлодіодний екран - ефективна реклама в Україні

Щоб привернути увагу споживачів до свого бізнесу, необхідно докласти чимало зусиль. Без якісної реклами тут не обійтися. Важливе значення мають способи залучення потенційних клієнтів.

Світлодіодний екран - це найсучасніший інструмент донесення рекламної інформації до кінцевого споживача. Конструкції привертають увагу своїм зовнішнім виглядом і демонструють кліпи. Є прості моделі, що показують різну анімацію. Є такі конструкції, на яких відтворюється звук і показуються повноцінні відеофільми.

 Компанія «Артлайт» пропонує купити LED екрани за оптимальними цінами з установкою

в будь-якому місті України.

Приклади робіт представлені на сайті.

Світлодіодний екран потрібен для показу рекламних відеороликів в таких місцях:

 • торгово-розважальні центри;
 • бізнес-центри;
 • готелі;
 • ресторани і кафе;
 • магазини;
 • палаци культури;
 • театри і кінотеатри;
 • салони краси;
 • концертні та актові зали;
 • рекламні агентства;
 • стадіони;
 • спорткомплекси;
 • спортзали;
 • фітнес центри;
 • басейни.


Якісно виготовлений LED екран приверне велику кількість нових клієнтів. Такі конструкції встановлюються як всередині приміщень, так і зовні будинків, на вулиці. Великою популярністю користуються багатофункціональні повнокольорові світлодіодні екрани. Товщина зібраних готових моделей екрану не перевищує 8 см.

Зробити замовлення

Особливості повнокольорового світлодіодного екрану

Повнокольорові моделі мають високу роздільну здатність, що дозволяє демонструвати відеоролики відмінної якості зі звуком в будь-яких погодних умовах. Таким конструкціям дощ, сніг і заметіль - не перешкода. Динамічне зображення привертає увагу перехожих. Зацікавлені відеокліпами люди заходять усередину приміщення.

Управління відеорекламою, що демонструється на кольоровому LED екрані, відбувається з комп'ютера. Програмне забезпечення компанія надає абсолютно безкоштовноЕксплуатація LED екранів від виробника «Артлайт» не передбачає необхідність в додатковому обслуговуванні кулерів, кондиціонерів і зовнішніх керуючих пристроїв.

Управління пристроєм здійснюється дистанційно за допомогою передачі команд на екран через провідний інтернет, Wi-Fi або мережу 220 V.

Виготовлення та монтаж світлодіодного екрана

Безсумнівною перевагою компанії «Артлайт» є наявність власного виробництва. Всі рекламні конструкції виготовляються і монтуються під ключ фахівцями, які мають великий досвід і багаторічний стаж.

Власне виробництво

Відмінною рисою виробів є власне виробництво компанією «Артлайт» більшості їх комплектуючих. Корпус екранів виготовляється зі сталі 1 мм на координатно-пробивному пресі з подальшим полімерно-порошковим фарбуванням, що запобігає виникненню корозії, чим значно збільшує термін служби.

Компанія «Артлайт» виробляє і встановлює світлодіодні екрани, стрічки та вивіски під ключ у всіх містах України. Замовити і купити вподобану модель досить просто. На сайті вказані номери телефонів, за якими фахівці дадуть відповідь на всі запитання й оформлять замовлення. Дізнатися повну вартість робіт можна двома способами: скориставшись функцією зворотного дзвінка або калькулятором, розміщеним в правому куті екрану.

 

 

Демонстрація

 


Регіональні представництва:

Світлодіодний екран Луцьк
Світлодіодний екран Хмельницький
Світлодіодний екран Львів
Світлодіодний екран Київ
Світлодіодний екран Рівне
Світлодіодний екран Тернопіль
Світлодіодний екран Вінниця
Світлодіодний екран Ужгород
Світлодіодний екран Чернівці
Світлодіодний екран Житомир
Світлодіодний екран Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше