Автомобільні стрічки

Багато підприємців замислюються про те, як розмістити рекламу, щоб її змогли побачити у всіх кінцях міста, заощаджуючи при цьому. Оптимальний варіант - встановлення світлодіодної стрічки на транспорт, що знаходиться в постійному русі.

Табло автомобільна стрічка- поширюємо інформацію по всьому місту

Цей вид мобільної реклами набирає популярність з кожним роком. На вулицях міста нерідко можна зустріти автомобілі зі світлодіодною біжучою стрічкою. Ви платите лише один раз, коли купуєте і встановлюєте конструкцію. Багато років, періодично змінюючи інформацію на табло, абсолютно безкоштовно рекламуєте свою продукцію або послуги.

Місця розміщення світлодіодного табло на автомобілях

Автомобільна біжуча стрічка встановлюється безпосередньо на транспортний засіб всередині або зовні. Обидва варіанти монтажу дозволяють привернути увагу великої кількості потенційних споживачів. Внутрішні конструкції підходять для громадського транспорту:

  • маршрутних таксі;
  • автобусів;
  • тролейбусів;
  • трамваїв.

Кожен день в них їдуть на роботу, навчання і у своїх справах багато людей, які, проводячи час в дорозі, читають потрібну інформацію на дисплеї.

Зовнішні світлодіодні біжучі стрічки монтуються на даху або під заднім склом автомашини. Такі конструкції охоплюють всю територію, по якій проїде транспортний засіб. На інформацію, розміщену в такий спосіб, звернуть увагу пішоходи, автомобілісти і пасажири з проїжджаючих повз або стоячих в пробці машин.

Світлодіодні стрічки розміщують на громадський транспорт, корпоративні автомобілі і приватні авто. Компанії економлять на оренді рекламного місця, а приватники використовують такі конструкції, щоб не нудьгувати в пробках. Якщо хочете подарувати другу-автолюбителю оригінальний подарунок, біжуча стрічка - це відмінний варіант. Розміщений гумористичний текст або побажання доброго ранку піднімуть настрій людям, які їдуть в сусідніх машинах.

Види автомобільних стрічок

Стрічки для автомобілів бувають:

  1. Монохромні (де використовуються світлодіоди одного кольору);
  2. Повнокольорові.

Є стандартні моделі і можливість виготовити індивідуальний варіант з різним розширенням і габаритними розмірами. Для підбору підходящої конструкції, звертайтеся в нашу РВК «Артлайт». Ціна залежить від комплектації і біжучої стрічки.

Переваги замовлення світлодіодної стрічки з установкою на автомобіль в РВК «Артлайт»

Ми спеціалізуємося на установці і виготовленні світлодіодних конструкцій різного типу. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам виробляти біжучі стрічки на автомобіль високого рівня якості. Ми надаємо гарантію на всю продукцію та монтаж, а також сервісне обслуговування.

Купити світлодіодну біжучу стрічку для автомобіля не складно. Замовляйте зворотній дзвінок, і наші фахівці тут же вам зателефонують. Зверніть увагу на робочі та вихідні дні персоналу нашої компанії.


Регіональні представництва:

Автомобільні стрічки Луцьк
Автомобільні стрічки Хмельницький
Автомобільні стрічки Львів
Автомобільні стрічки Київ
Автомобільні стрічки Рівне
Автомобільні стрічки Тернопіль
Автомобільні стрічки Вінниця
Автомобільні стрічки Ужгород
Автомобільні стрічки Чернівці
Автомобільні стрічки Житомир
Автомобільні стрічки Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше