Вивіска-кронштейн

Торцеві вивіски

Торцеві вивіски, касетони, торцеві вказівники, панель-кронштейни - ці слова синоніми поєднують в собі невелику рекламну конструкцію, світлову або ні, двосторонню або односторонню, яка як консоль, однією своєю стороною кріпиться до стіни або світлової опори.


До переваг торцевих вивісок відносять те, що рекламні поля конструкції орієнтовані перпендикулярно по відношенню до потоків автомобілів та пішеходів, чим забезпечується висока ефективність впливу на аудиторію.


Також плюсом касетона являється наявність двох рекламних площин, що дозволяє бачити зображення зразу з двох протилежних сторін. Панель-кронштейн може мати зовнішню або внутрішню підсвітку, що також працює на підвищення ефективності.


Торцеві вказівники можна розміщувати в любому районі міста, навіть в парках та старому місті. Наші вказівники стилізовані під класичну форму. Торцеві вказівники невибагливі до погодніх умов, так як при їх виготовленні використовуються матеріали які витримують великі температурні перепади від -30 до +40 градусів по Цельсію.

Зробити замовлення


Регіональні представництва:

Вивіска-кронштейн Луцьк
Вивіска-кронштейн Хмельницький
Вивіска-кронштейн Львів
Вивіска-кронштейн Київ
Вивіска-кронштейн Рівне
Вивіска-кронштейн Тернопіль
Вивіска-кронштейн Вінниця
Вивіска-кронштейн Ужгород
Вивіска-кронштейн Чернівці
Вивіска-кронштейн Житомир
Вивіска-кронштейн Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше