Вхідні групи

Вхідні групи

Вхідні групи є рекламним (зовнішня реклама) доповненням до архітектури будинку, його фасадної частини. Встановлюється на вході і виконують функцію вхідний вивіски. Крім того вони захищають вхідну площадку від атмосферних опадів, забезпечує захист відвідувачів від падіння бурульок та снігу взимку. Створюють тінь влітку.

Вхідна група являє собою (зовнішня реклама) конструкцію з металевого каркаса, облицьовану композитними панелями. Також може мати підтримуючі стійки, покриті тими ж композитними панелями.


Підтримуючі стійки красиво виглядають у формі колон. Вхідна група може мати бокове скляне оформлення, комфортні бічні двері. Козирок або фриза вхідної групи служить місцем для вивіски, а значить рекламною площею. Вивіска повинна вміщати в собі назву компанії, торгову марку, або логотип. Звертати увагу перехожих на себе і свою сферу діяльності.

Рекламно-виробнича компанія «Артлайт» при проектуванні та дизайні вхідних груп використовує широку гаму кольорів композитних панелей, що задовольнить найвибагливішого клієнта.

Ми пропонуємо взаємовигідне партнерство і співробітництво з зручним для Вас схемами взаємодії й низькими цінами. Власне виготовлення реклами, зовнішня реклама.

Зробити замовлення


Регіональні представництва:

Вхідні групи Луцьк
Вхідні групи Хмельницький
Вхідні групи Львів
Вхідні групи Київ
Вхідні групи Рівне
Вхідні групи Тернопіль
Вхідні групи Вінниця
Вхідні групи Ужгород
Вхідні групи Чернівці
Вхідні групи Житомир
Вхідні групи Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше