Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

 

Компанія «Артлайт» надає комплексні послуги широкоформатного друку (друк банерів). Сучасне поліграфічне обладнання на базі нашого виробництва дозволяє виготовляти зображення з роздільною здатністю до 1440 точок на дюйм, що ідеально підходить для будь-яких широкоформатних елементів. Продукцію створену нами за допомогою повнокольорового широкоформатного друку можна зустріти як в інтер'єрах ресторанів і супермаркетів, так і в елітних житлових комплексах і бізнес центрах. Кольоровий широкоформатний друк — ідеальне рішення для оформлення виставки, вітрини магазину, конференції та будь-якого іншого об'єкту.

 


Ми працюємо як з невеликими проектами, виготовляючи тиражі сукупною площею від 1 кв. м., так і з партіями продукції в тисячі штук. У нас Ви також можете замовити виконання проектів і більш складного рівня, наприклад, комплексне оформлення фасаду і вітрин магазинів або інтер'єрів виставок і стендів. Ми завжди шукаємо нові рішення і намагаємося йти на зустріч нашим клієнтам.

 

 

Широкоформатний друк (сольвент) шириною до 3,2м

Матеріал грн./м2
Банер 440 ламінований "Frontlit" 100,00
Банер 510 литий "Frontlit" 120,00
Сітка банерна "Mesh" 130,00
Плівка перфорована "one way vision" 140,00
Плівка Oracal 640 100,00

Серед основних поліграфічних послуг по всій Україні широкоформатний друк став користуватися величезним попитом, зокрема завдяки розвитку індустрії зовнішньої реклами. Друк плакатів, друк банерів, постерів, та інших виробів — це необхідна процедура організації рекламних кампаній в будь-якій сфері діяльності. За своєю ефективністю візуального контакту плакати і друк банерів значно перевершують інші рекламні носії. Широкоформатний друк поширений не тільки в сфері зовнішньої реклами, а й в оформленні інтер'єрів, тому він поділяється на зовнішній та інтер'єрний.


Зовнішній та інтер'єрний широкоформатний друк експлуатуються в різних умовах. Тому ми пред'являємо відмінні вимоги до їх виробництва. Наприклад, інтер'єрний друк великого формату вимагає високого цифрової якості, так як візуальний контакт з продукцією інтер'єрної поліграфії відбувається на близькій відстані, що дозволяє людському погляду помітити будь-які дефекти. Зовнішній широкоформатний друк на банері, сітці чи інших матеріалах для вуличного використання, розрахований на сприйняття з великої відстані, тому в даному випадку пріоритетне значення приділяється яскравості оформлення плакатів і друку банерів для залучення уваги перехожих, а також економічності виробництва продукції.


Методика друку великих форматів дозволяє використовувати не тільки сучасне поліграфічне обладнання, а й задіяти різні матеріали. Широкоформатний друк на папері, на плівці, друк банерів, на сітці здійснюється з використанням передових методик, що забезпечують стійкість кольору, довговічність і стійкість отриманого зображення до будь-якого впливу. Дана технологія може використовуватися не тільки з метою отримання рекламної продукції, а й для декоративного оформлення приміщень.


Регіональні представництва:

Широкоформатний друк Луцьк
Широкоформатний друк Хмельницький
Широкоформатний друк Львів
Широкоформатний друк Київ
Широкоформатний друк Рівне
Широкоформатний друк Тернопіль
Широкоформатний друк Вінниця
Широкоформатний друк Ужгород
Широкоформатний друк Чернівці
Широкоформатний друк Житомир
Широкоформатний друк Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше