Табло для АЗС

У наш час складно уявити собі заправну станцію без світлодіодного табло, на якому вказані всі ціни на пропоноване паливо. Навряд чи хтось із водіїв захоче заїхати туди, де інформація написана буквально від руки. РВК «Артлайт» займається виробництвом і монтажем електронних табло на професійному рівні.

Табло для АЗС - ціни видно на відстані

Інформаційне табло - це невід'ємна частина будь-якої сучасної АЗС. На таких конструкціях вказуються актуальні на даний момент ціни на:

  • дизельне паливо;
  • бензин;
  • газ.

Інформаційне табло може також відображати паливні марки:

  • євро;
  • LPG;
  • ультра.

Моделі виконані у вигляді алюмінієвих коробів, всередині яких розташовані світлодіодні лампи в форматі 88.88.

Переваги табло для АЗС, що виготовляються РВК «Артлайт»

В наших моделях враховуються всі нюанси для забезпечення безперебійної багаторічної роботи. Електронні табло для АЗС, що випускаються нашою компанією розраховані на температуру повітря від -30 до +45 градусів за Цельсієм. Кожна конструкція надійно захищена від попадання вологи і пилу всередину. Також важливе значення має використання якісних світлодіодних ламп з яскравістю від 4500 до 25000 мкд, завдяки яким, інформацію видно здалеку навіть за поганих погодних умов.

Ще один плюс конструкцій полягає в їх одночасної легкості і міцності. Ви можете встановити табло для АЗС самостійно або скористатися послугами наших монтажників. Всі моделі прості в управлінні. Ми навчимо ваш персонал міняти інформацію просто та швидко. Також важливим моментом є низьке споживання електричної енергії.

Вартість і комплектація табло для АЗС

Ціна на певну модель табло для АЗС залежить від габаритних розмірів і кількості використовуваних світлодіодних ламп. На всі конструкції є гарантія і сервісне обслуговування. Додатково ви можете замовити:

  • трансформатор;
  • головну плату і пульт дистанційного керування;
  • автоматичну систему охолодження.

Кожне табло для АЗС проходить обов'язкову передпродажну підготовку. Всі комплектуючі ретельно тестуються під час і після складання.

Щоб купити інформаційну модель, не потрібно витрачати час на поїздки і пошуки. Зателефонуйте нам. На всі питання по конструктивним особливостям і способам доставки і оплати вам дадуть відповідь наші фахівці за вказаними на сайті телефонами. Ви можете зробити замовлення з будь-якого міста України.


Регіональні представництва:

Табло для АЗС Луцьк
Табло для АЗС Хмельницький
Табло для АЗС Львів
Табло для АЗС Київ
Табло для АЗС Рівне
Табло для АЗС Тернопіль
Табло для АЗС Вінниця
Табло для АЗС Ужгород
Табло для АЗС Чернівці
Табло для АЗС Житомир
Табло для АЗС Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше