Дахові конструкції

При замовленні дахової реклами, проектно-технічна документація та електропроект в подарунок!

Дахові конструкції (зовнішня реклама) — це унікальна іміджева конструкція великих розмірів, яка встановлюється на даху будинку і, як правило, служить просуванню на ринку бренду Вашої Компанії. У сучасних великих містах дахові конструкції переважно встановлюються на дахах багатоповерхових будинків вздовж основних артерій міста.

Головною перевагою дахових установок над іншими видами візуальної реклами (зовнішня реклама) полягає в видимості цих конструкцій на далеких відстанях. На тлі сірого і похмурого ландшафту міста, дахові конструкції здалеку видимі не лише вдень. Підсвічені або виготовлені у світловому варіанті вони особливо привертають до себе увагу і в темний час доби. Дахові установки (зовнішня реклама) можна встановлювати не тільки на сучасних висотних будівлях з рівним покриттям, їх можна монтувати також і на будинках з похилою металевою крівлею, яка кріпиться до Дерев'яного пориття. Така необхідність, особливо, виникає в старих районах сучасних міст, де переважають старі будівлі з похилими дахами.

Безперечно, що для кожного окремого будинку розробляється індивідуальний проект. Він включає не тільки розробку дизайну покрівельної конструкції, зовнішній вигляд який повинен гармонійно вписатися в архітектуру навколишніх будинків. Практика показує, що під час виконання таких складних робіт не буває дрібниць. Для цього необхідно прораховувати всі деталі наперед. Тому в такому проекті дахової установки (зовнішня реклама) розглядається весь комплекс питань. Ведуться складні розрахунки навантажень, розглядаються особливості монтажу — монтаж окремими елементами або цілісною конструкцією, варіанти виготовлення і методи кріплення, залучення спецтехніки, тощо.

Наші переваги:

  • якісне виконання робіт;
  • оперативність;
  • низькі ціни;
  • можливість виконання робіт по всій території України;
  • гарантія.

Вартість дахової конструкції визначається складністю самої конструкції, кількістю одиниць, умовами роботи, а також термінами, необхідними для проведення робіт.

Зробити замовлення


Регіональні представництва:

Дахові конструкції Луцьк
Дахові конструкції Хмельницький
Дахові конструкції Львів
Дахові конструкції Київ
Дахові конструкції Рівне
Дахові конструкції Тернопіль
Дахові конструкції Вінниця
Дахові конструкції Ужгород
Дахові конструкції Чернівці
Дахові конструкції Житомир
Дахові конструкції Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше