Світлодіодний хрест для аптек

Навігація для фармації - хрест аптечний

У міському середовищі споживачів оточує вкрай багато інформаційного шуму. На шляху проходження вони бачать величезну кількість вивісок і назв різних торгових точок. Щоб пішохід або автомобіліст привернути увагу в потоці саме ваш заклад, і прийняв рішення зайти - видылыться на тлі конкурентів за допомогою світлової вивіски. Встановіть на фасад аптеки світлодіодний хрест.

Аптечний хрест для реклами

Світлові вивіски і навігація мають незаперечну перевагу перед звичайними. Вони помітні в будь-який час доби і привертають увагу покупців. Аптечний хрест - необхідна навігація для фармацевтичних торгових пунктів. Це впізнаваний символ, який транслює потенційному покупцеві, що тут знаходяться лікувальні товари. Щоб купити і встановити світлодіодний хрест не потрібно багато зусиль і витрат, а переваги, у вигляді збільшеного потоку відвідувачів, господар аптеки відчує відразу.

Аптечний хрест з відкритими світлодіодами - технічні характеристики

Аптечні хрести виконуються з алюмінієвого композиту, його товщина складає 3 мм. Композит має відмінні експлуатаційні характеристики, тому застосовується у виготовленні рекламних конструкцій для використання на вулиці в різних погодних умовах. Рекламні вивіски, виконані з композиту, виглядають акуратно і презентабельно.

Алюмінієвий композит:

 • має легку вагу;
 • довговічний в експлуатації;
 • стійкий до зміни температурних режимів;
 • не вигорає на сонці;
 • не деформується.

Різноманітність конструкцій аптечних хрестів з відкритими світлодіодами

Хрести бувають:

 1. Односторонні (кріпляться на стіну).
 2. Двосторонні (кріпляться на виносному кронштейні).
 3. Монохромні (підсвічування в один колір).
 4. Кольорові.

Розміри конструкції зазвичай складають 45х45 см, 53х53 см, 60х60 см, 70х70 см, 75х75 см, 76х76 см, 100х100 см.

Вибирайте розмір в залежності від місця монтажу і перегляду світлової композиції для пішоходів і автопотоку.

Яскравість світіння забезпечують діоди, розташовані всередині короба. Їх кількість залежить від розміру боксу (від 105 до 500 діодів). Діодне освітлення відрізняється яскравістю, легкістю експлуатації, низьким споживанням електроенергії. Лампочки, діаметром 5 мм, стійкі до перепадів температурних режимів. Термін експлуатації за характеристиками виробника - до 100 000 годин. При цьому світлодіоди не перегорають, а просто знижують інтенсивність світіння. Підключається установка до мережі 220 В, управління виводиться на контролер.

Медійний аптечний хрест

Модифікація дозволяє встановлювати різні режими освітлення. Медійні хрести діляться на кольорові і монохромні (один колір). Найбільш часто для аптек використовують поєднання зеленого, червоного, синього кольорів.

Медійні хрести виготовляються зі сталі, товщиною 1 мм. Деталі обробляються на координатно-пробивному пресі і фарбуються порошковим способом. Корпус зібраний з двох частин. При проведенні будь-яких робіт частини відкриваються. Світлова частина хреста виготовляється з діодних модулів, розміром 16х32 см. Крок пікселів становить 10 мм. З них також виробляються біжучі стрічки. Комплектуючі характеризуються високими експлуатаційними характеристиками і гарантують довгострокову службу. Потужність споживання становить 150 Вт / м². Температурний діапазон для коректної роботи від -35 ° C до + 50 ° C, діапазон вологості від 5% до 85%. Ресурс служби модулів гарантований виробником в кількості 100 000 годин. Яскравість світіння 9 000 кд / м, режим сканування ¼, клас захисту модуля IP65. Чіткість зображення забезпечує дозвіл 10 000 пксл / м².

Ми виробляємо моделі медійних хрестів розміром 640х640 мм і 960х960 мм. Вони бувають односторонні, двосторонні, монохромні і повнокольорові. Управління для заміни зображення і тексту здійснюється за допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на ваш комп'ютер. Програма входить в комплекс робіт. Передача інформації здійснюється через wi-fi. Ви легко зможете завантажувати на інформаційний модуль повідомлення, оголошення, додавати до них спецефекти. Для повнокольорових моделей доступна трансляція відеороликів.

Аптечний хрест

Модель А-650-М:

Розмір: 650х650х120мм

Споживана потужність: 90-120 Ватт

Вага: 16кг

Переваги: безліч анімацій, відображення текстів та зображень, робота по таймеру (включення / вимикання), корпус розроблений на координатно пробивному прессі з порошковою покраскою, відображення інформації за заданим графіком, керування через Wi-Fi.

Односторонній 8200 грн Гарантія 1 рік
Двосторонній 10800 грн

Зробити замовленняАптечний хрест

Модель А-650-МЧЗ:

Розмір: 650х650х120мм

Споживана потужність: 100-120 Ватт

Вага: 16кг

Переваги: безліч анімацій, відображення текстів та зображень, робота по таймеру (включення / вимикання), корпус розроблений на координатно пробивному прессі з порошковою покраскою, відображення інформації за заданим графіком, керування через Wi-Fi.

Односторонній 10300 грн Гарантія 1 рік
Двосторонній 14600 грн

Зробити замовлення

Виготовлення та монтаж

Аптечний хрест монтується на фасадну частину будівлі. Технічний фахівець РВК «Артлайт» підкаже: куди краще розташувати хрест, щоб він був максимально помітний для пішохідного та автомобільного трафіку.

Компанія «Артлайт» пропонує повний комплекс послуг:

 1. Дизайн.
 2. Монтаж.
 3. Підключення.
 4. Узгодження установки (при необхідності).

Так як вивіска - головна деталь екстер'єру вашої торгової точки, вона повинна зберігати свою привабливість довгостроково. Багаторічний досвід на ринку зовнішньої реклами дозволяє нам рекомендувати клієнтам тільки найоптимальніші рішення. Відзначимо, що вивіски, виконані з ПВХ і полістиролу, привабливі тільки низькою ціною. Ці матеріали не призначені для довгострокової експлуатації в умовах вулиці. Такі вивіски швидко втрачають яскравість, вигорають на сонячній стороні і піддаються деформації навіть від найменших вітрових навантажень.

Гідною, надійної і якісною альтернативою є алюмінієвий профіль з порошковим фарбуванням. Дешеві комплектуючі, наприклад, світлодіоди - також недовго будуть привертати увагу покупців яскравим світінням. Ви робите вивіску на довгий час. Остерігайтеся занадто низьких цін. Вивіски з дешевих матеріалів служать власнику лише кілька місяців. Алюмінієвий профіль - відмінний матеріал для вивісок, який зберігає зовнішній вигляд і яскравість конструкції в довгостроковій перспективі.

Якість матеріалу

Замовте аптечний хрест один раз, і він буде залучати відвідувачів багато років. Світлодіодне полотно не втрачає яскравості і не вимагає спеціального догляду. На роботу надається гарантія 12 місяців. Ціна на світлодіодні аптечні хрести залежить від розміру, складності монтажу і модифікації. Зверніться в РВК «Артлайт» і довірте нам повний комплекс робіт з оформлення фасаду торгової точки! Тут можна купити не тільки світлодіодний аптечний хрест, а й інші види конструкцій зовнішньої реклами.

Хороший купівельний трафік забезпечить вашому бізнесу стабільний дохід і процвітання. Привабливість торгового об'єкта для покупців починається з вивіски та фасаду.

 


Регіональні представництва:

Світлодіодний хрест Луцьк
Світлодіодний хрест Хмельницький
Світлодіодний хрест Львів
Світлодіодний хрест Київ
Світлодіодний хрест Рівне
Світлодіодний хрест Тернопіль
Світлодіодний хрест Вінниця
Світлодіодний хрест Ужгород
Світлодіодний хрест Чернівці
Світлодіодний хрест Житомир
Світлодіодний хрест Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше