Біжуча стрічка

begushchaya-stroka_ua.jpg (56 KB)

Акція! Всім покупцям біжучої стрічки, модуль Wi-Fi у подарунок!

Чому варто вибрати рекламу «біжуча стрічка»

Своєчасно донести до покупця потрібну інформацію - значить підвищити продажі. Відмінним інформаційним каналом є табло «біжуча стрічка». Електронні табло доречно розмістити всюди, де є купівельний трафік, зони відпочинку, очікування або скупчення людей. Рекламна конструкція привертає увагу і забезпечуює прямий контакт із споживачем. При встановленні реклами, трафік зростає від 15 до 80% в різних напрямках бізнесу.

 

Технологія виготовлення

Біжуча стрічка - це світлодіодна конструкція. Корпус виготовляється зі сталі, товщиною 1 мм. Сталь забарвлюється порошковою фарбою. Товщина короба стрічки в зібраному вигляді становить 6 см. Конструкція виглядає акуратно і займає небагато простору. Матеріал стійкий до перепадів температур, вітрових навантажень. Температурний режим експлуатації становить від - 35 ° C до + 50 ° C; режим вологості від 5 до 85%.
Компанії «Артлайт» пропонує клієнтам унікальні корпуси для стрічки, розроблені нашими інженерами. Моделі корпусів мають високу функціональність, легко монтуються в різних умовах і прості в обслуговуванні.

 

Світлодіодні стрічки складаються з модулів різного розміру, на яких з рівним кроком розташовані світлодіоди, які дають яскраве світіння. Початковий розмір пластин - 32х16 см. З них збирається полотно необхідного розміру. Діаметр світлодіода - 5 мм. Термін служби - до 100 000 годин експлуатації. Бокс виготовляється під розміри, необхідні замовнику. За світінням бувають кольорові і монохромні (один колір). Світлодіоди відрізняються яскравим світлом. Світлодіодні вивіски можуть бути і кольоровими, з широким набором кольорів - червонийсиній, зелений, білий, жовтий.

Формати світіння:

1. Стабільне безперервне.
2. Миготіння.
3. Динамічний поява (зверху вниз, плавне, за словами / по буквах та ін.).

Контролер дозволяє встановлювати до 200 світлових режимів, а також транслювати монохромне відео. Для заміни тексту необхідно просте програмне забезпечення, яке встановлюється фахівцями компанії «Артлайт». З'єднання відбувається через Wi-Fi, USB або провідним способом. На заміну інформації витрачається буквально кілька хвилин. Програма дає можливість зміни шрифтів. Конструкція працює від мережі 220 В.


Удосконалена форма такого рекламного носія - LED-стрічка. Вона дозволяє транслювати повноцінне кольорове зображення хорошої якості. По суті - це екран, або так звана відео-вітрина, де ваш товар може бути показаний в самому презентабельному, яскравому, привабливому вигляді.

Технічні характеристики LED-табло:

 • Крок пікселя 10 мм.
 • Яскравість 9 000 кд / м².
 • Кількість пксл / м²: 10 000.
 • Потужність 150 Вт / м².
 • Режим сканування ¼.
 • Клас захисту IP65.

LED-стрічка привертає яскравістю і вигідно вирізняється з-поміж інших зображень.

 

Вивіска «біжуча стрічка» - користь для бізнесу

На рухомому рядку розміщують:

 1. Актуальні ціни.
 2. Вигідні акційні пропозиції.
 3. Важливу інформацію.

Також тут транслюють загальні корисні відомості: температура повітря, точний час

Переваги «біжучої стрічки»

На полі відображається текстова або нескладна графічна інформація. Конструкції розміщюють як всередині приміщень, так і зовні будинків. З огляду на високу ефективність, їх розміщують навіть на автомобілях. Завдяки яскравості і привабливості вони добре помітні всюди. Пішохід комфортно зчитує повідомлення на рядку з відстані до 100 м.

Крім того, пристрій відзначається наступними перевагами

 • довговічність використання;
 • максимально недорога «вартість контакту»;
 • донесення інформації безпосередньо покупцеві;
 • можливість постійної зміни повідомлень, а значить актуальність пропозицій;
 • цілодобова робота на залучення покупців;
 • самостійне обслуговування.

Не секрет, що рекламна інформація сприймається продуктивніше, коли донесена покупцеві в потрібний момент. За допомогою актуальних повідомлень ви можете дати клієнту те, що йому необхідно «тут і зараз». Це підвищить лояльність споживача і виручку продавця.

Світлодіодні стрічки допомагають продавати!

Купити світлодіодну стрічку і інші рекламні конструкції можна в РВК «Артлайт». Компанія володіє власним виробництвом, забезпечує повний комплекс робіт по розробці, монтажу і гарантійному обслуговуванню конструкції зовнішньої реклами. Ціна на світлодіодні стрічки порадує будь-якого замовника, а витрати окупляться досить швидко, в зв'язку з динамічним збільшенням купівельного потоку.

 

Чому ми:

 • У нас власне виробництво;
 • У нас уважний персонал
 • У нас можливий готівковий і безготівковий розрахунок;

 


Біжуча стрічка
9.8 з 10 базується на 19 відгуках наших клієнтів
замовляйте біжучу стрічку, з доставкою та монтажем по Україні

Галузинський Олександр

Оцінка роботи компанії

5 з 5

Мережа магазинів "Капітошка", директор Галузинський Олександр

«…Нашій компанії потрібно було купити щось особливе, щось щоб виділити наш магазин серед конкурентів, вибір припав на RGB світлодіодну стрічку, були побоювання на рахунок якості виготовлення, але всі побоювання були марними, стрічка виконана просто дивовижно, металевий корпус, управління з ноутбука, з усіх питань управління медійним табло були проконсультірование технічним директором РВК Артлайт, все виявилося на багато простіше ніж можна було уявити, дуже задоволені якістю виробу, рекомендую дану компанію!…»
Фото замовлення:
Бугайчук Віктор

Оцінка роботи компанії

5 з 5

Мережа магазинів "Твоя підлога", директор Бугайчук Віктор

«…Як у будь-якої компанії, у нас є потреба в залученні нових клієнтів, збільшення продажів. Поставити світлодіодну стрічку - це була наша мрія. Боялися трохи за якість, був досвід установки неякісних рекламних конструкцій. Тому в цей раз вирішили звернутися в компанію «РВК Артлайт», яка знаходиться в місті Рівне і працює не перший рік. Як і очікували, яскравий екран привертав відвідувачів і вдень, і вночі. В результаті у нас зросли продажі, після установки рядка. Обов'язково рекомендую цю компанію.…»
Фото замовлення:
Василь Діжурко

Оцінка роботи компанії

5 з 5

Мережа магазинів "Мобілочка", директор Василь Діжурко

«…Нам були потрібні вуличні світлодіодні табло для прокручування реклами. Ми встановили біжучу стрічку 32 на 192 з жовтими пікселями. Хочу висловити подяку за поставку продукції високої якості колективу компанії РВК Артлайт, а їх товари прекрасно працюють і працюють, день і ніч, взимку і влітку!...»
Фото замовлення:
Андрій Сис

Оцінка роботи компанії

5 з 5

Магазин "Віконд", директор Андрій Сис

«…Довгі роки співпрацюємо з компанією "РВК Артлайт". Неодноразово замовляли світлодіодні стрічки для вулиці. Будемо співпрацювати далі…»
Фото замовлення:

(Погано) (Добре)

Регіональні представництва:

Біжуча стрічка Луцьк
Біжуча стрічка Хмельницький
Біжуча стрічка Львів
Біжуча стрічка Київ
Біжуча стрічка Рівне
Біжуча стрічка Тернопіль
Біжуча стрічка Вінниця
Біжуча стрічка Ужгород
Біжуча стрічка Чернівці
Біжуча стрічка Житомир
Біжуча стрічка Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше