Інтер'єрна реклама

Интерьерная реклама Інтер'єрна реклама відкриває масу можливостей. Покажчики відділів, напрямків, таблички, рекламні стендививіски знаходяться близько від споживача. Всі ці атрибути, так необхідні в бізнес-центрах, автозаправках, офісах, магазинах, допомагають споживачу отримати потрібну інформацію.

Акрилайти

Акрилайт - ефектна вивіска. Вигравіруваний прозорий акрил, торець якого підсвічується світлодіодами або лампами. Така вивіска чудово видно і в день і в ніч.

 

Панно (банер) з декоративним кріпленням

Банерне полотно закріплюється до металевої рами, змонтованої на стіну по контуру рекламного поля мотузками. Кріплення рами робиться пластиковими дюбелями, або анкерними болтами. Рама може мати різні форми залежно від способу кріплення рекламного поля і типу підсвітки.

Фрeймлайти

Тонка світлова панель. Чудове доповнення до Вашого інтер'єру.

Настінні панно (у вигляді логотипів, товарних знаків)

Найменування компанії (її логотип, товарний знак), виконане у вигляді об'ємних букв з внутрішньою підсвіткою це один з найпоширеніших видів інтер'єрної реклами. Панно зазвичай розміщують на стіні офісу за стійкою reception.

Стенди

Атрибут будь-якої компанії. На ньому розміщують інформацію про компанію, її послуги, законах. Стенд виготовляється з міцного пластику ПВХ товщиною 3-4 мм. На лицьовій поверхні можна розмістити прозорі кишені різних розмірів з оргскла для інформаційних матеріалів. Конфігурація стенду, розміри поля, кількість і розташування кишень визначається побажаннями замовника. Особливою популярністю користуються куточки покупця.

Вказівники

Вказівники можуть бути різних розмірів і форм: стрілочки, таблички зі стрілками або іншими вказівними елементами, комбінованими із застосуванням світлових технологій. Виготовляються з пластика, композитного матеріалу, металевого листа. Також ми виготовляємо зовнішні покажчики вулиці, номера будинків.

Таблички офісні

Офісні таблички використовуються всередині приміщень та зовні на фасадах або біля входів будівель. Вони виготовляються з різних матеріалів і за різними технологіями. Мі пропонуємо широкий асортимент офісних табличок.

Зробити замовлення


Регіональні представництва:

Виготовлення інтер'єрної реклами Луцьк
Виготовлення інтер'єрної реклами Хмельницький
Виготовлення інтер'єрної реклами Львів
Виготовлення інтер'єрної реклами Київ
Виготовлення інтер'єрної реклами Рівне
Виготовлення інтер'єрної реклами Тернопіль
Виготовлення інтер'єрної реклами Вінниця
Виготовлення інтер'єрної реклами Ужгород
Виготовлення інтер'єрної реклами Чернівці
Виготовлення інтер'єрної реклами Житомир
Виготовлення інтер'єрної реклами Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше