Ламінація та антигравійний захист

Бронювання автомобілів

Бронювання автомобілів плівкою в Рівному від РВК Артлайт - це кращий спосіб зберегти лакофарбове покриття кузова автомобіля. Захисні плівки вже давно застосовується при обклеюванні транспортних засобів.

Ламінування та антигравійний захист відбувається за допомогою захисної прозорої плівки, яка захищає поверхню авто від царапин, та різних пошкоджень при експлуації. Рішення обклеїти свій новий автомобіль плівкою, можна назвати цілком раціональним, тому що дозволить зберегти початковий зовнішній вид автомобіля, та його покриття на доволі довгий строк. Так як плівка служить в середньому 4-10 років. Але для цього потрібно правильно вибрати тип плівки, після чого нанести дотрумуючись технології монтажу.

 

Автоплівка захисна
Автоплівка захисна

 

Зробити замовлення

 

Серед переваг можна виділити незмінний вид нового автомобіля, так як якісна плівка не буде приглушувати його колір. Бронювання автомобілів плівкою виконується подетально при визначеній температурі в закритому приміщенні, щоб виключити попадання пилу на поверхню деталей. Поверхня повинна бути абсолютно чистою та рівною, щоб виключити погане склеювання з поверхнею, або вздуття плівки.

Хоча на перший погляд ламінування автомобілів може здаватись простим, але насправді це зовсім не так. Бронювання авто - це трудоємкий процес і без професійного досвіду тут необійтись.

  


Регіональні представництва:

Ламінація на авто Луцьк
Ламінація на авто Хмельницький
Ламінація на авто Львів
Ламінація на авто Київ
Ламінація на авто Рівне
Ламінація на авто Тернопіль
Ламінація на авто Вінниця
Ламінація на авто Ужгород
Ламінація на авто Чернівці
Ламінація на авто Житомир
Ламінація на авто Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше