Медіафасади

Неможливо не звернути увагу на рекламу, яку демонструють на більшу частину фасаду будівлі. Це яскрава і оригінальна трансляція відеороликів, створена із застосуванням новітніх технологій. Якщо ви хочете привернути увагу споживачів до свого бізнесу - встановіть медіафасад, який донесе інформацію в найкращому вигляді.

Медіафасади - яскрава реклама, яка змінює вигляд будівлі

Медіафасади - це своєрідний великий екран, створений з безлічі з'єднаних між собою панелей, на яких знаходяться світлодіодні лампочки. Це інноваційна конструкція, яку встановлюють на всю зовнішню стіну або будь-яку її частину. Моделі виготовляються в різних формах і розмірах. Це один з найбільш ефективних видів показу реклами на великі відстані.

На цих конструкціях транслюються:

  • цілі добірки зображень;
  • відеокліпи;
  • колажі;
  • презентації.

Відмінні риси медіафасадів

На відміну від LED екранів, такі конструкції можуть бути набагато більші за розміром, але менше за вагою. Зробити монтаж медіафасаду можливо на зовнішню стіну будь-якої конфігурації. Ще одна відмінна риса в тому, що ця світлодіодна сітка не загороджує вид з вікна зсередини приміщень.

Медіафасади бувають:

  1. Трубчасті.
  2. Точкові.

Також існують SMD і DIP-екрани. Різниця в них в тому, що в одному випадку чіткіше і красивіше відео-покази виглядають зблизька, а в іншому - з далеку. Конструкції, виготовлені за допомогою SMD-технології, відрізняються використанням високої розподільної здатності, де крок пікселя від 4 мм. Яскравість становить 3500-6000 кд / кв.м. DIP-медіафасади мають більший піксельний крок і яскраві зображення, видимі здалеку. Якщо розмістити таку конструкцію високо, то число глядачів, та, відповідно, потенційних споживачів збільшиться в рази.

Моделі відрізняються не тільки розмірами, а й кроком пікселя, від якого залежить барвистість і яскравість зображення. Оптимальний піксельний крок повинен бути близько 16 мм. Для нічних трансляцій актуальна яскравість 6000 кд / м2, для цілодобових - 8000-10000 кд / м2. Кут огляду становить 110-120 градусів в висоту і ширину. Ви можете замовити медіафасади прямо зараз, замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті. Фахівці допоможуть вам зорієнтуватися з конструктивними особливостями і ціною.

Способи застосування медіафасадів

Конструкції цього типу встановлюють як для реклами власного бізнесу, так і для здачі в оренду. Незважаючи на свою вартість, медіафасади набирають популярність рік від року. Купівля таких світлодіодних моделей окупається досить швидко. Якщо ви власник власного бізнесу, то розміщена таким чином інформація, приверне велику кількість нових клієнтів з перших днів своєї роботи.

Для тих, хто бажає вигідно вкласти свої кошти, придбання медіафасаду - відмінний варіант. Великі конструкції дозволяють отримувати більший прибуток практично з перших днів експлуатації. Такі світлодіодні моделі не стоять «без діла». Завжди знаходяться орендарі для показу реклами своєї компанії. Як правило, це великі організації.

Монтаж і виготовлення медіафасадів по всіх містах України

РВК «Артлайт» має власне виробництво, на якому виготовляються медіафасади різного виду. Саме тому ми пропонуємо низькі ціни при високій якості. У своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі, що гарантують довгий термін служби.

Ми розробимо для вас індивідуальну конструкцію, яка буде оптимально підходити під ваші запити і можливості. Вона окупиться в найближчі терміни, і буде нести прибуток постійно.

Щоб купити світлодіодну конструкцію, досить набрати наш номер або замовити зворотний дзвінок. Ми оформимо замовлення і доставку в будь-яке місто України. Монтаж обраної моделі ви можете провести власними силами або скористатися послугами наших фахівців. Наші майстри, що працюють в цій галузі чимало років, встановлять обрану модель якісно та в встановлені терміни.


Регіональні представництва:

Медіафасади Луцьк
Медіафасади Хмельницький
Медіафасади Львів
Медіафасади Київ
Медіафасади Рівне
Медіафасади Тернопіль
Медіафасади Вінниця
Медіафасади Ужгород
Медіафасади Чернівці
Медіафасади Житомир
Медіафасади Івано-Франківськ

Наші переваги:

- Власне виробництво
- Власний дизайнерсько-конструкторський відділ
- Ретельний підбір матеріалів
- Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції
- Можливість виконання робіт по всій території України

Детальніше