UA|RU

Акрилайт

 

У наш час високих технологій вже складно когось чимось здивувати. Тому важливо знаходити і використовувати ті інструменти залучення уваги клієнтів, які будуть працювати найбільш результативно на збільшення прибутку компанії. Один з таких рекламних ходів - установка світлової панелі акрилайт.

Акрилайт - це конструкції, створені на основі прозорого пластика, на які наносяться малюнки та слова фрезеровочним способом. Матеріал, що використовується при виготовленні, не псується з роками від впливу вбудованого світіння. Акрилайт з торцевим засвіченням дозволяє досягти максимального ефекту барвистості.

Такі вироби оригінальні і виділяються в загальній масі вивісок і табличок. Використовуване підсвічування  акрилу робить ці моделі яскравими і незвичайними. Повз них складно пройти, не прочитавши інформацію. Ця особливість знайшла своє місце в різному застосуванні.

Сфери застосування акрилайт

Наша компанія займається виготовленням та монтажем таких конструкцій, як:

Маючи власне виробництво, ми встановлюємо гранично низькі ціни на продукцію, гарантуючи при цьому високу якість виробів. Наші фахівці розроблять ексклюзивний дизайн для Вас індивідуально, виходячи з побажань і потреб. Ви можете замовити оригінальні світильники з символікою організації або рекламну вивіску, що виділяє Вас серед конкурентів. Включайте свою фантазію і телефонуйте нам, а ми втілимо задумане в реальність, враховуючи Ваші фінансові можливості.

Ціна на світлову вивіску акрилайт

Вартість конкретної продукції складається з наступних чинників:

Доставка і монтаж, а також зняття мірок і дизайн оплачуються окремо. Наші консультанти розрахують точну вартість перед оформленням замовлення.

Як замовити вивіску акрилайт з підсвічуванням в РВК «Артлайт»

Купити вироби досить просто. Для цього не треба їхати з іншого кінця країни. Просто запишіть свій номер телефону в рядок кнопки зворотного дзвінка. Наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорить всі нюанси покупки. Заявку можна залишити в будь-який час дня і ночі. З Вами зв'яжуться в робочий час.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Олена Шкіндер

дирекор РБК с.Зоря

«…У глядацькій залі нашого будинку культури потрібно було оновити вказівники ВИХІД для використання при евакуації під час пожежі чи інших надзвичайних ситуаціях. Знайшли в інтернеті сайт рекламної компанії АРТЛАЙТ. По телефону менеджер запропонувала кілька варіантів таких вказівників. Ми вирішили обрати акрілайт. І зробили правильний вибір. В результаті маємо чотири світлові вказівники, котрі більше 3 годин працюють на акумуляторі. Дякуємо Вам!…»

Акрилайт
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Акрилайт", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto