UA|RU

Рекламна тумба | Колона Морріса

 

Рекламна тумба (Колона Морріса) - це конструкція циліндричної форми з куполоподібною вершиною, яка призначена для вивішування рекламних оголошень. Даний виріб являється різновидом вуличних меблів,  які вдало поєднують в собі функціональні завдання об'єктів інфраструктури міста з інтеграцією рекламно-інформаційного контенту у вуличне середовище. Встановлення таких тумб можливе як на вулиці, так і в закритих приміщеннях.

Конструкція виготовляється з дуже міцного матеріалу – композиційного склопластику, який характеризується довговічністю в експлуатації та високим рівнем стійкості до різних погодних умов.  Водночас виріб є досить легким (вага 55-70 кг), що робить його зручним для транспортування. Товщина стінок циліндричної основи тумби 4 - 5 мм, товщина стінок купольної кришки 3 мм.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Міцність, надійність

і довговічність конструкції

Новітня технологія

виготовлення

Безпечність конструкції

при аварійних ситуаціях

Легкість та мобільність

при транспортуванні 

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ТУМБИ

Стійкість тумби забезпечується за рахунок поміщення всередину неї ємності з піском. Тому конструкція не потребує закладки фундаменту та встановлення спеціальних кріплень:

  • Для забезпечення стійкості тумби у закритому приміщенні - рекомендована вага піску - 150 кг
  • Для забезпечення стійкості тумби на відкритій території - рекомендована вага піску - 250-300 кг

Компанія РВК Артлайт здійснює індивідуальний підбір форм, комплектації та кольорової гами з урахуванням потреб та побажань замовника. Ми використовуємо лише передові технології та безпечні матеріали. Завдяки нашому успішному досвіду, допоможемо реалізувати індивідуальні  проекти та  унікальні запити клієнтів, гарантуючи високу якість робіт та точне дотримання встановлених термінів.

Дані рекламні тумби являються прототипом конструкції колон Морріса, які носять ім'я паризького друкаря Габріеля Морріса та були встановлені у 1868 році в Парижі для розміщення концертних та театральних афіш. Такі тумби можливо розмістити в центрі міста та найбільш людних місцях, так як їх встановлення являється соціально-обгрунтованим проектом, який забезпечує покращення благоустрою міста та який підтримує місцева влада. В деяких містах України вже встановлено такі рекламні тумби, як метод боротьби з рекламою в недозволених місцях.

Ми забезпечуємо замовника повним циклом робіт:

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto