Театральна рекламна тумба для афіш, колона Морріса

Виготовлення рекламних тумб для афіш

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Театральна рекламна тумба для афіш, колона Морріса

Рекламна тумба (Колона Морріса) - це конструкція циліндричної форми з куполоподібною вершиною, яка призначена для вивішування рекламних оголошень. Даний виріб являється різновидом вуличних меблів, які вдало поєднують в собі функціональні завдання об'єктів інфраструктури міста з інтеграцією рекламно-інформаційного контенту у вуличне середовище. Встановлення таких тумб можливе як на вулиці, так і в закритих приміщеннях.

Заголовок

Конструкція виготовляється з дуже міцного матеріалу – композиційного склопластику, який характеризується довговічністю в експлуатації та високим рівнем стійкості до різних погодних умов. Водночас виріб є досить легким (вага 55-70 кг), що робить його зручним для транспортування. Товщина стінок циліндричної основи тумби 4 - 5 мм, товщина стінок купольної кришки 3 мм.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ТУМБИ

Стійкість тумби забезпечується за рахунок поміщення всередину неї ємності з піском. Тому конструкція не потребує закладки фундаменту та встановлення спеціальних кріплень:

  • Для забезпечення стійкості тумби у закритому приміщенні - рекомендована вага піску - 150 кг
  • Для забезпечення стійкості тумби на відкритій території - рекомендована вага піску - 250-300 кг
ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ТУМБИ

Компанія РВК Артлайт здійснює індивідуальний підбір форм, комплектації та кольорової гами з урахуванням потреб та побажань замовника. Ми використовуємо лише передові технології та безпечні матеріали. Завдяки нашому успішному досвіду, допоможемо реалізувати індивідуальні проекти та унікальні запити клієнтів, гарантуючи високу якість робіт та точне дотримання встановлених термінів.

Дані рекламні тумби являються прототипом конструкції колон Морріса, які носять ім'я паризького друкаря Габріеля Морріса та були встановлені у 1868 році в Парижі для розміщення концертних та театральних афіш. Такі тумби можливо розмістити в центрі міста та найбільш людних місцях, так як їх встановлення являється соціально-обгрунтованим проектом, який забезпечує покращення благоустрою міста та який підтримує місцева влада. В деяких містах України вже встановлено такі рекламні тумби, як метод боротьби з рекламою в недозволених місцях.

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЗАМОВНИКА ПОВНИМ ЦИКЛОМ РОБІТ:

  • Підбір моделі та комплектації з урахуванням індивідуальних побажань клієнта 
  • Підбір кольорової гами за таблицею RAL 
  • Додавання логотипів чи товарних знаків замовника 
  • Можливість зміни розмірів тумби 
  • Встановлення та розміщення 
  • Послуги транспортування 
  • Технічний супровід та подальше обслуговування

Приклади наших робіт

Рекламна тумба для оголошень, колона Моріса, колона Літфаса | Окремостоячі рекламні конструкції.
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти