UA|RU

Ретро літери

 

Букви в ретро стилі набирають популярність знову. В середині минулого століття вулиці багатьох країн світу прикрашалися таким чином. Хочете купити вироби, виконані в такому вишуканому стилі? Скористайтеся функцією нашого сайту - замовити зворотний дзвінок. Одне натискання кнопки і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом за вказаним Вами номером телефону. Таким же чином Ви зможете розрахувати загальну вартість, виходячи з особливостей Вашого замовлення.

Випуск об'ємних ретро букв в РВК «Артлайт»

Ми застосовуємо в своїй роботі при виготовленні вінтажних букв методи виробництва, запозичені у фахівців США. Кожен етап строго контролюється, кожна деталь відтворюється вручну. Ми не переплачуємо посередникам при закупівлі комплектуючих, тому пропонуємо Вам букви в ретро стилі високої якості за прийнятними цінами з таких матеріалів, як:

ФОТО   ВІДЕО

На Ваш розсуд ми забезпечимо підсвічування світлодіодними або 15-ватними лампами. Сталеві конструкції обробляються спеціальним розчином, що створює іржу для досягнення ефекту «старіння». При необхідності ми розробимо для Вас унікальний дизайн вінтажних букв.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto