Брендування торгівельних точок

В наш час, в умовах жорсткої конкуренції неможливо просто стояти на місці. Продажі необхідно просувати усіма доступними засобами. Одним з бюджетних, але в той же час економічно вигідних варіантів результативного маркетингового ходу є брендування торгівельних точок. Як це робиться, і які завдання вирішує, Ви зрозумієте, прочитавши цю статтю.

ЩО ТАКЕ БРЕНДУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ?

Брендування магазинів - це обклеювання спеціальною плівкою високої якості, на яку наносяться зображення продукції і символіка торгової точки. Така реклама здатна значно збільшити продажі за рахунок імпульсних покупок того товару, який зображений на стінах, вікнах і обладнанні магазину. Крім того, брендування приміщень значно знижує витрати на проведення ремонту та закупівлю нових торгових меблів, що вимагають заміни, зважаючи на втрату привабливості зовнішнього вигляду.

Дуже важливо при оформленні враховувати той факт, що саме пропонує магазин своїм потенційним покупцям. Реклама повинна відображати ті товари, які необхідно просувати по продажам. Яскраве і барвисте брендування торгівельних приміщень не тільки збільшить продажі серед постійних споживачів, але і приверне увагу нових клієнтів.

БРЕНДУВАННЯ ТОРГІВЕЛЬНИХ ТОЧОК ФАХІВЦЯМИ РВК «АРТЛАЙТ»

Провести професійне обклеювання рекламою неможливо без спеціального устаткування і кваліфікованих фахівців. Наші співробітники пройшли спеціальне навчання й атестацію і мають багаторічний досвід роботи, а в арсеналі компанії є широкоформатні принтери, що дозволяють друкувати рекламу будь-яких розмірів.

Ми підходимо індивідуально до кожного замовника, тому Ви отримуєте унікальний варіант оформлення магазину. Ми враховуємо в своїй роботі такі нюанси, як:

  • Цільова аудиторія. 
  • Продукція. 
  • Корпоративні кольори вашої компанії. 
  • Ваші побажання і переваги.

Після узгодження всіх тонкощів, ми розробляємо оригінальний дизайн і виготовляємо макет для Вашого затвердження, щоб Ви побачили наочно, як буде виглядати брендування торгівельної точки в результаті.

ЯК ЗАМОВИТИ БРЕНДУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ В РВК «АРТЛАЙТ»

Щоб купити послугу брендування магазину не треба вставати з робочого місця. Просто скористайтеся функцією зворотного дзвінка, заповнивши рядки своїми даними для зв'язку, і Вам тут же дадуть відповідь наші менеджери. Вони підкажуть, як оформити замовлення. Не відкладайте на завтра те, що принесе прибуток вже сьогодні!

Відгуки наших клієнтів

Діана Чуба

Діана Чуба

16 серпня 2020

Нереально знайти компанію, котра працює по всій території держави. Дякуючи вам, наші торгові точки в усіх глибинках і куточках України, і у великих містах, милують око покупців привабливими вітринами.
Віктор Бачинський

Віктор Бачинський

12 серпня 2019

Ваша компанія - це той варіант, коли ти маєш справу з відповідальними людьми.
Брендування торгівельних точок
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Брендування торгівельних точок", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти