UA|RU

Друк банерів

 

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

У наш час складно уявити собі місто без реклами. По всіх усюдах розвішані банери з різними малюнками і привабливими великими знижками, текстами. Це неспроста. Такий спосіб донесення необхідної інформації до населення є одним з найбільш ефективних і економічно вигідних на сьогоднішній день. Зверніться в РВК «Артлайт», і ми здійснимо Ваші задумки в найкращому вигляді.

Широкоформатний друк банерів - Вашу рекламу видно здалеку

Повнокольоровий широкоформатний друк банерів - це результативний і бюджетний спосіб розмістити рекламу так, щоб її побачило безліч потенційних споживачів. Таке полотно, в залежності від особливостей і погодних умов, не втрачає барвистості протягом декількох років. Середній термін експлуатації від 2-х до 5-ти років.

Найчастіше ця реклама, створена майстрами дизайну, складається з барвистих, що привертають увагу, малюнків і потужних слоганів, що спонукають до покупки послуги або товару. Також за допомогою друку на банері підтримують імідж компанії, поширюючи свій бренд, роблячи його впізнаваним.

Переваги широкоформатного друку рекламних банерів

Друк великих банерів має ряд переваг::

 • висока ефективність;
 • цю рекламу бачить велика кількість потенційних клієнтів;
 • хороша видимість з далеких дистанцій;
 • використання великої кількості кольорів;
 • стійкість до несприятливих погодних умов (снігопад, злива, сильний вітер, яскраве сонце, перепади температур);
 • можуть бути розміщені як зовні, так і всередині будівель;
 • відмінну якість нанесення;
 • можливість виготовлення будь-яких форм і розмірів;
 • можуть використовуватися в якості оформлення і декорацій;
 • довговічність експлуатації.

Технічні особливості широкоформатного друку банерів

Ви можете замовити широкоформатний друк банерів за індивідуальними розмірами в РВК «Артлайт» виходячи з таких параметрів:

 • довжина і ширина виробу;
 • якість друку;
 • варіант кріплення.

Фахівці компанії проконсультують Вас про те, що підійде саме у Вашому випадку.

Можливі розміри банера

Ми можемо виготовити банер практично в будь-яких розмірах. Важливо правильно виміряти площу розміщення. Якщо це складно зробити самостійно, замовте у нас замірника, який зробить це професійно. Пам'ятайте про те, що неправильно підібрані параметри ведуть до виготовлення неточного банера.

На нашому виробництві є кілька спеціалізованих принтерів, що дозволяють друкувати банери різних розмірів, виходячи з Ваших запитів. Стандартні параметри довжини - без обмежень, рулони полотна досягають 50 метрів. Ширина від 1 метра 60 сантиметрів до 5 метрів. Якщо потрібні інші параметри, то полотно або розрізається, або сточується, в залежності від потреб.

Якість друку банера

Якість друку банера залежить від того, на яку поверхню наносяться фарби, і від того, з якої відстані планується перегляд. Ви можете самостійно вибрати той варіант, який захочете. Рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, які підкажуть оптимальне співвідношення якості і розмірів полотна. Дозвіл від 720 dpi до 1440 dpi використовується для розміщення всередині приміщень таких конструкцій, як пересувні і мобільні стенди:

 • брендвол;
 • павук (х-банер);
 • ролл-ап

Для вулиці вибирають дозвіл 480dpi, що дозволяє читати інформацію на банері з великих відстаней.

Особливості кріплень для банера

Банер кріпиться до поверхні двома способами, такими кріпленнями, як:

 • кишені;
 • люверси.

В кишені, які припаюються по краях полотна, вставляють канат, трубку і інші елементи кріплення для установки конструкції. Люверси представляють собою кільця, зроблені з металу, за допомогою яких здійснюється монтаж банера.

Види полотна для банерів

Залежно від місця розміщення, вибирають один з таких видів баннерного полотна, як:

 1. двосторонній;
 2. ламінований;
 3. литий;
 4. сітка.

Двосторонній матеріал дозволяє наносити зображення з обох сторін. Це банер Blockout. Максимально можливий дозвіл - 1440dpi. Цей вид встановлюють там, де є можливість всебічного перегляду. Наприклад, це спеціальні конструкції, встановлені на автомобільних дорогах, звані «скролл». Тут в обидві сторони проїзду машин видно інформацію.

Ламіноване полотно глянцеве, яскраво блищить на сонці. Ці банери відрізняються хорошою щільністю - 360 до 440 гр / м2. Такий вид матеріалу замовляють для розміщення інформації про акції і актуальні знижки, розраховані на недовгий термін використання. Більш тривала експлуатація у такого вигляду.

Лите полотно для банера - прогумований брезент - розраховане на багаторазове використання. Такий вид вибирають найчастіше. Ви можете замовити практично будь-який розмір. Без припаювання ширина матеріалу до 5 метрів, в довжина - до 10 метрів. Дозвіл якості зображення від 360 dpi до 1440 dpi за Вашим вибором. Щільність залежить від того, де планується розміщення: всередині або зовні будівлі, і становить від 360 гр / м2 до 510 гр / м2.

Сітчасте полотно нерідко використовується для друку великих банерів. Головна його перевага - чарункова структура, яка значно знижує вітряні впливи. Дозвіл якості зображення становить 480dpi. Щільність матеріалу - 360 грн / м2. Такий варіант кращий для закриття будівельних лісів під час реконструкції фасаду будівлі, а також на великій висоті, де часто «гуляє» вітер.

Види друку на банері

Залежно від того, що розміщено на банері, і де його встановлюють, розрізняють такі види друку, як:

 • інформаційний;
 • широкоформатний;
 • оголошення про продаж нерухомості;
 • сітка.

Найчастіше замовляють банери для нанесення необхідної інформації, з метою залучення потенційних споживачів товару або послуги. Такий вид друку застосовується і як інтер'єрний, і як зовнішній.

Для того щоб на Вашу рекламу звернула увагу велика кількість людей, при наявності великих площ, замовляється широкоформатний друк банерів згідно будь-яких масштабних розмірів.

Для будівельних компаній, а також агентств з продажу нерухомості актуальний друк банерів з відповідної тематики. Вони розміщуються повсюдно: на фасадах будівель, всередині приміщень у вигляді спеціальних конструкцій. Робляться з метою прискорення термінів продажу об'єктів.

Друк на банерній сітці часто замовляють для того, щоб приховати від сторонніх очей непривабливий вигляд реконструюючих стін будівель. Таким чином, одночасно приховують будівельні ліси, мінімізують попадання сміття і пилу на перехожі і проїжджі частини, а також рекламують масштабно послуги і товари різного виду.

Вартість друку банера

Ціна на друк банера залежить від таких складових, як:

 • розміри;
 • матеріал;
 • використовувані чорнильні фарби.

Додатково оплачуються:

 • розробка оригінального дизайну;
 • виїзд замірника;
 • доставка;
 • установка конструкції.

Щоб розрахувати повну вартість, зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення всіх деталей виготовлення і монтажу.

Як замовити друк банера у РВК «Артлайт»

Щоб замовити друк банера потрібно визначитися з тим, що Ви хочете бачити на полотні і де воно буде розміщено. Після цього натисніть кнопку зворотного зв'язку на нашому сайті і вкажіть Ваші контактні дані. Вам зателефонують протягом декількох секунд в робочий час.

Розкажіть менеджеру про те, як плануєте розташувати рекламу і що хочете бачити на банері. Спеціаліст відповість на всі питання по продукції та допоможе з правильним вибором.

Доставка банерів здійснюється по всій території України. Встановити полотно на місце Ви можете своїми силами або за допомогою наших фахівців.
Маючи власне виробництво, ми гарантуємо високу якість продукції за низькими цінами.

Вартість друку на різних матеріалах 
Матеріал  до 1 кв. м до 1 -3кв. м до 3- 15 кв. м до 15-30 кв. м
Папір      
 Папір водостійкий «Blue back side» 120 г / кв.м 175 150 125 100
 Папір просвітний «Citylight Digital Printing» 150 г / кв.м 300 275 250 225
Плівки      
 Плівка самоклеюча Oracal  (глянц./мат.) 1440х360 dpi  300 275 250 225
 Плівка перфорована «One way vision» 350 325 300 275
Тканина      
Банер ламінований 250 225 200 175
Банер литий 300 275 250 225
Банерна сітка 300 275 250 225

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Рибачок Олег

директор "Water House"

«…РВК "Артлайт" виготовляли нам банери будь-якого розміру. Дякуємо фахівцям, що допомагали нам підібрати правильне співвідношення якості та розмірів полотна. Для того, щоб на вашу рекламу звернули увагу, радимо звернутися до цієї компанії. Вони допоможуть підняти ваші показники з продажів.…»

Петро Васильович

керівник фірми "Теплий дім"

«…Два передостанні роки замовляв банери у Артлайт. Роблять все класно, чітко. Був один момент, але керівник фірми звернув увагу на те, що я хотів і все переробили, зробили гарно, правильно. Я залишився задоволений і хочу порекомендувати до співпраці!…»

Друк банерів
9.5 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Друк банерів", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto