ДРУК БАНЕРІВ

Професійний широкоформатний друк банерів

Висока якість
Висока якість
Власне виробництво
Власне виробництво
УФ стійкість
УФ стійкість
ДРУК БАНЕРІВ

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

 

В наш час складно уявити собі місто без реклами. По всіх усюдах розвішані банери з різними малюнками і привабливими, великими знижками, текстами. Це неспроста. Такий спосіб донесення необхідної інформації до населення є одним з найбільш ефективних і економічно вигідних на сьогоднішній день. Зверніться в РВК «Артлайт», і ми здійснимо Ваші задумки в найкращому вигляді.

w-icon
Проклеєний край
Проклеєний край
Вінілові банери дозволяють замовити проклеєний край до вашого банера. Це надає йому гладкий торцевий край.
Односторонній банер
Односторонній банер
Під час друку вашого дизайну на вініловому банері вагою 440 або 510 гр/м.кв., наш сайт за замовчуванням встановлює односторонній друк в замовленні, залишаючи зворотну сторону вашого банера порожньою.
Люверси
Люверси
Вивішуючи або прикріплюючи свій банер під час встановлення, ви можете забажати, щоб на вашому банері були люверси. Вони не є обов’язковими та доступні на вінілових банерах вагою 400 і 510г. Люверси можна додавати кожні кожні 30-45см, кожні 45-60см, кожні 60-90см або в 4 кутах.. Коли вибрано кишені для стовпів, люверси недоступні.
Двосторонній банер
Двосторонній банер
Якщо Ви бажаєте, щоб ваш дизайн був надрукований на обох сторонах вашого вінілового банера. Двосторонній друк вашого банера на вінілі 18 унцій матиме зрізаний край.
Кишені для монтажу
Кишені для монтажу
Залежно від кінцевого використання ви можете замовити кишені для стовпів на свій вініловий банер. Наразі ми пропонуємо додаткові 8-сантиметрові кишені для труби на банерах вагою 400 і 510 грам. Кишені на жердинах пришиті та залишають вирізаний край. Кишені на стовпах сумісні як з односторонніми, так і з двосторонніми банерами. Коли вибрано люверси, кишені для стовпів недоступні.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК БАНЕРІВ - ВАШУ РЕКЛАМУ ВИДНО ЗДАЛЕКУ

Повнокольоровий широкоформатний друк банерів - це результативний і бюджетний спосіб розмістити рекламу так, щоб її побачило безліч потенційних споживачів. Таке полотно, в залежності від особливостей і погодних умов, не втрачає барвистості протягом декількох років. Середній термін експлуатації від 2-х до 5-ти років.

Найчастіше ця реклама, створена майстрами дизайну, складається з барвистих, що привертають увагу, малюнків і потужних слоганів, що спонукають до покупки послуги або товару. Також за допомогою друку на банері підтримують імідж компанії, поширюючи свій бренд, роблячи його впізнаваним.

Додаткові характеристики

Матеріал:  Банерна тканина Frontlit (Фронтліт) високої якості 

Вага: 440-510г/м.кв 

Товщина:  0,39мм (приблизно товщина 4-х аркушів копіювального паперу) 

Міцність на розрив: 300 Н/5см

Стійкість до розриву:  L: 1610, W: 1490

Температура експлуатації: від -20°C до +70°C 

Приблизний термін служби: 3+ роки при правильному розміщенні та догляді

ПЕРЕВАГИ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ РЕКЛАМНИХ БАНЕРІВ

Друк великих банерів має ряд переваг::

 • висока ефективність; 
 • цю рекламу бачить велика кількість потенційних клієнтів; 
 • хороша видимість з далеких дистанцій; 
 • використання великої кількості кольорів; 
 • стійкість до несприятливих погодних умов (снігопад, злива, сильний вітер, яскраве сонце, перепади температур); 
 • можуть бути розміщені як зовні, так і всередині будівель; 
 • відмінну якість нанесення; 
 • можливість виготовлення будь-яких форм і розмірів; 
 • можуть використовуватися в якості оформлення і декорацій;
 •  довговічність експлуатації.

Монтаж

Банери — одне з найпростіших для встановлення програм для вивісок. Використовуйте шнури, мотузки або банджі, щоб прикріпити кутові втулки до нерухомого предмета, наприклад стовпів. Ви також можете використовувати гвинти та шайби, щоб прикріпити свої банери до твердих фонів, таких як дерево чи бетон, або ви можете використовувати стяжки чи мотузку, щоб прикріпити їх до парканів або між стовпами.


 

Монтаж

Догляд

Щоб доглядати за своїми нестандартними банерами, регулярно мийте їх теплою водою та дайте їм висохнути на повітрі перед зберіганням. Щоб легко зберігати банери, згорніть їх і зберігайте в сухому місці при кімнатній температурі. Будь-які зморшки на ваших банерах мають вийти протягом кількох годин на сонці чи теплі.


 

Догляд

МОЖЛИВІ РОЗМІРИ БАНЕРА

Ми можемо виготовити банер практично в будь-яких розмірах. Важливо правильно виміряти площу розміщення. Якщо це складно зробити самостійно, замовте у нас замірника, який зробить це професійно. Пам'ятайте про те, що неправильно підібрані параметри ведуть до виготовлення неточного банера.

На нашому виробництві є кілька спеціалізованих принтерів, що дозволяють друкувати банери різних розмірів, виходячи з Ваших запитів. Стандартні параметри довжини - без обмежень, рулони полотна досягають 50 метрів. Ширина від 1 метра 60 сантиметрів до 5 метрів. Якщо потрібні інші параметри, то полотно або розрізається, або сточується, в залежності від потреб.

Приклади наших робіт

Фальшфасад, рекламний банер, широкоформатний друк, рекламний брандмауер
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 3
1
1:34
Фальшфасад, рекламний банер, широкоформатний друк, рекламний брандмауер
Фальшфасад, рекламний банер, широкоформатний друк, рекламний брандмауер
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
0:32
Широкоформатний друк, банер, брандмауер
Широкоформатний друк, банер, брандмауер
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
3
2:00
Широкоформатний друк Рівне
Широкоформатний друк Рівне
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ЯКІСТЬ ДРУКУ БАНЕРА

Якість друку банера залежить від того, на яку поверхню наносяться фарби, і від того, з якої відстані планується перегляд. Ви можете самостійно вибрати той варіант, який захочете. Рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, які підкажуть оптимальне співвідношення якості і розмірів полотна. Дозвіл від 720 dpi до 1440 dpi використовується для розміщення всередині приміщень таких конструкцій, як пересувні і мобільні стенди:

 • брендвол; 
 • павук (х-банер); 
 • ролл-ап 

Для вулиці вибирають дозвіл 480dpi, що дозволяє читати інформацію на банері з великих відстаней.

ВИДИ ПОЛОТНА ДЛЯ БАНЕРІВ

Залежно від місця розміщення, вибирають один з таких видів баннерного полотна, як:

 • двосторонній;
 • ламінований;
 • литий;
 • сітка.

Високоякісний матеріал та друк Високоякісний друк (1080dpi) стійкий до агресивних зовнішніх умов використання. Топовий литий вініловий банер 440 або 510 гр/м.кв. дозволяє витримувати сильні вітрові навантаження. Проклеєний край У нас Ви можете замовити проклеєний або загорнутий край вашого банера. Це надає йому гладкий торцевий край. Або ж простий зріз без загортання. Односторонній банер Під час друку вашого дизайну на вініловому банері, наші менеджери за замовчуванням встановлюють односторонній друк в замовленні, залишаючи зворотну сторону білою Двосторонній банер Якщо Ви бажаєте, щоб ваш дизайн був надрукований на обох сторонах вашого вінілового банера, уточніть менеджеру, що Вам потрібен двосторонній друк на банері Кишені для монтажу Залежно від кінцевого використання ви можете замовити кишені для монтажу на свій вініловий банер. Наразі ми пропонуємо додаткові 8-сантиметрові кишені для труби Люверси Монтуючи свій банер, у Вас може виникнути потреба щоб на вашому ньому були люверси. Вони не є обов’язковими та доступні на вінілових банерах з кроком розміщення 150, 200, 300, 400, 500, 1000мм

 

Щоб розрахувати повну вартість, зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення всіх деталей виготовлення і монтажу.

 

Відгуки наших клієнтів

Рибачок Олег

Рибачок Олег

14 липня 2018

РВК "Артлайт" виготовляли нам банери будь-якого розміру. Дякуємо фахівцям, що допомагали нам підібрати правильне співвідношення якості та розмірів полотна. Для того, щоб на вашу рекламу звернули увагу, радимо звернутися до цієї компанії. Вони допоможуть підняти ваші показники з продажів.
Максим Васильович

Максим Васильович

14 березня 2022

Дякую Вам, замовив банер! Швидко відправили протягом 2-х днів, банер був у мене!
Друк банерів
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Друк банерів", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Якої товщини ваші банери? Ви пропонуєте інші варіанти товщини?

  Наші банери доступні двох товщин: 360грам та 510грам. 360грам — це товщина матеріалу, який використовується для більшості відкритих рекламних щитів. Таким чином, його має бути достатньо для будь-якого зовнішнього використання. Якщо Ви все ж віддаєте перевагу товстішому банеру, то 510грам надасть додаткову міцність для кінцевого використання. Простіше кажучи, обидва банери мають бути придатними для використання як у приміщенні, так і на вулиці та забезпечувати виняткову довговічність і чіткий друк.

 • Які відмінності між вініловими банерами 360 грам та 510 грам?

  Хоча обидва варіанти вінілових банерів забезпечують чудову довговічність і яскраву якість зображення, є незначні відмінності, які відрізняють один від одного. Вініл вагою 360грам тонший, ніж вініл вагою 510 грам, тобто матеріал легший і податливіший (легше згортається), ніж вініл вагою 510 грам. Банер 360 грам доступний лише як односторонній банер і стандартно поставляється зі звареним краєм. Однак, якщо вибрано кишені для стовпів, зварного краю немає. Вініл вагою 510 грам пропонує двосторонній варіант і не має зварного краю, незалежно від того, вибрано кишені для стовпів чи ні.

 • Ви друкуєте двосторонні банери?

  Так, ми можемо надрукувати двосторонні банери. Щоб надрукувати двосторонній банер, потрібно вибрати варіант товщини 510 грам. Двосторонній варіант доступний лише для матеріалу вагою 510 грам, а не 360 грам через відмінності у виготовленому матеріалі.

 • Які мінімальні та максимальні розміри ваших банерів?

  Технічно ми не друкуємо банери розміром менше 20x20см, але ми рекомендуємо не друкувати банери розміром менше 50х50см. Якщо Вам потрібно щось менше, ніж це, ми рекомендуємо один із багатьох інших типів реклами, які ми пропонуємо. Максимальний розмір наших банерів становить 300x5000см. Якщо Вам потрібен банер більшого розміру, ми можемо надрукувати його для вас. Просто зателефонуйте нам і надайте деталі.

 • Чи можу я змінити кількість або відстань між люверсами?

  Незважаючи на те, що ми не можемо змінити фактичний розмір люверсів, ми пропонуємо кілька варіантів люверсів відповідно до вашого банера та потреб.

 • Коли ви говорите, що зроблено на замовлення, це означає, що це ручна робота?

  Ні. Виготовлення на замовлення означає, що ми виготовляємо банер спеціально для Вас. Графіка, кольори та розмір створюються відповідно до того, що Ви хочете. Ми не зберігаємо поширені банери. Handmade – це зроблено вручну, а не машиною, і всі наші вивіски друкуються на широкоформатних принтерах.

 • Чи можу я вирізати свій банер за потрібною формою? Тобто зіркою?

  Ні. Зараз ми пропонуємо лише банери квадратної та прямокутної форми. Коли Ви вирізаєте банер іншої форми, як-от зірка, це може погіршити як естетику, так і функціональність банера.

 • Чим вінілові банери відрізняються від ваших тканинних?

  Вініл є більш доступним варіантом з двох. Це також більш міцний варіант, що робить його кращим для зовнішнього використання, але його можна використовувати для внутрішніх вивісок, де це необхідно. Вінілові банери мають більш матове покриття, тоді як тканинні банери друкуються за допомогою процесу сублімації барвника, що робить їх більш яскравими, ніж вінілові. Наші тканинні банери є чудовим варіантом вивіски для приміщень, вони також стійкі до подряпин і мають краї, що не скручуються. Простіше кажучи, якщо Ви шукаєте зовнішню вивіску, вибирайте вініл. Якщо вам потрібна внутрішня вивіска для виставки, презентації чи іншого, тоді виберіть тканинний банер.

 • Чи можу я зробити вертикальний банер замість горизонтального?

  Так. Ви можете зробити свій банер вертикальним або горизонтальним, як Вам більше подобається.

 • Мій банер пом'ятий - як прибрати зморшки?

  Після транспортування або зберігання вінілові банери часто мають складки або зморшки. Щоб легко видалити зморшки з вашого банеру, просто помістіть його на гаряче сонце на кілька годин, і зморшки та складки мають вийти назовні.

 • Як помити свій банер?

  Вінілові банери легко миються мокрою ганчіркою та теплою водою. Уникайте миття банерів будь-яким дуже сильним очисником, який може зіпсувати друк на самому банері. Регулярне очищення допоможе зберегти ваш банер чистим протягом багатьох років.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти