Гарантії

На всі конструкції, виготовлені «Артлайт», надається гарантійний термін, який складає 12 місяців з дати підписання прийняття документів (акт здачі-приймання робіт) по конструкції обома сторонами. Гарантію і обслуговування по ній надає замовнику виконавець (тобто РВК «Артлайт»). 


 Перелік випадків, які підлягають гарантійному обслуговуванню вказано в документі - правила надання гарантії. Зобов'язання не поширюються на механічні пошкодження, отримані в процесі експлуатації, наприклад, дії вандального характеру, форс-мажорні обставини (стихія), впливу на конструкції сторонніх осіб, а також при наявності заборгованості з оплати виконаних робіт. Гарантією забезпечені конструктив продукції, елементи кріплення і електрика. Ми гарантуємо дотримання нормативів безпеки при монтажі та подальшої експлуатації в частині вимог до конструкцій такого типу.

ГАРАНТІЯ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Виробник самостійно усуває поломки і пошкодження конструкцій, що виникли з його вини, протягом 12 місяців з моменту установки конструкції. Якщо замовник здійснює монтаж виробу власними силами - гарантія від виробника на такий виріб не розповсюджується.

ПЕРЕЛІК НЕСПРАВНОСТЕЙ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ГАРАНТІЙНОМУ РЕМОНТУ

Поломки, що виникли внаслідок порушення установки кріплень, їх складових частин, неправильні розрахунки вітрових і снігових навантажень, використання у виробництві конструкції матеріалів, які не відповідають вимогам по виготовленню даного виду конструкцій, підлягають гарантійному обслуговуванню.

Усунення несправностей здійснюється протягом 10 робочих днів, відповідно до регламентів та законодавства щодо захисту прав споживачів. Ремонт конструкцій виконується в спеціальному приміщенні, на виробничій базі виробника. Замовник привозить конструкцію на склад самостійно. База розташована в м Рівне. Відзначимо, що при проведенні самостійного ремонту поломок в гарантійних випадках, виробник має право припинити дію гарантії. Гарантійні зобов'язання не поширюються на очистку поверхні від забруднень, викликаних сезонними опадами, бруду, пилу зовнішнього середовища. При цьому ми завжди можемо забезпечити поза гарантійний ремонт і сервісне обслуговування для ваших рекламних конструкцій. Розрахунок вартості робіт підкаже вам менеджер після технічної оцінки поломки.

Компанія «Артлайт» виготовляє повний перелік зовнішніх рекламних конструкцій. Щоб замовити вивіску або будь-яку іншу рекламу, зверніться до наших фахівців. Ми проведемо оперативні виміри, розрахунок і надамо на вибір кілька варіантів рішення. Надіслати заявку можна по електронній пошті 8008030@ukr.net або по телефону: 098-800-80-30.

ЗАДОВОЛЕННЯ ДИЗАЙНОМ

Наш творчий відділ до ваших послуг. Ми створюємо оригінальні макети для ваших нових вивісок. Ця послуга була спеціально розроблена для захисту і збереження цілісності вашого бренду, надаючи вам можливість затвердити всі аспекти вашого остаточного дизайну до виробництва. Якщо вам потрібні будь-які зміни у вашому макеті, ми будемо раді зробити їх до того , як ваше замовлення буде запущене у виробництво. Після того, як ви схвалили свій макет, наші зобов’язання вважаються виконаними.

Кількість змін у вашому макеті залежить від того, який пакет дизайну ви обрали. Малоймовірно, що ART-LIGHT.COM.UA. не зможе задовольнити ваші уподобання щодо макету.

МАЙСТЕРНІСТЬ ГАРАНТОВАНО

ART-LIGHT.COM.UA несе відповідалність за свою роботу. Якщо ви коли-небудь отримаєте продукт, який є дефектним, не якісним або не відповідає специфікації , ART-LIGHT.COM.UA замінить цей продукт безкоштовно і оплатить доставку.

МИ ВІДПОВІДАЄМО ЗА НАШУ РОБОТУ ЗІ 100% ГАРАНТІЄЮ ТОЧНОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ.

Якщо ви коли-небудь отримаєте продукцію від нашої компанії, яка не відповідає специфікації, ми замінимо цей продукт безкоштовно і навіть оплатимо доставку! !

ОПТИМАЛЬНІ РОЗМІРИ

Кінцеві розміри вашого замовлення залежать від допусків плюс або мінус 1см. Якщо ваше замовлення вимагає точного розміру, ви повинні повідомити про це в службу підтримки за телефоном 098 800 80 30

Вивіска, взроблена в межах діапазону +/-1см, є допустимою та оптимальною. Оптимізуючи витрати матеріалів, ми знижуємо ціни, оскільки відходи значно менше.

12-МІСЯЧНА ГАРАНТІЯ ДЛЯ СТАНДАРТНИХ ПРОДУКТІВ

Ми на ART-LIGHT.COM.UA хочемо, щоб ви були задоволені своєю покупкою. Ось чому у нас є 12-місячна гарантія, яка починається при відправці вашої покупки. Це наш спосіб гарантувати, що вам ніколи не доведеться мати справу з дефектними та не якісними продуктами. В рамках гарантії ART-LIGHT.COM.UA задовольняє всі умови гарантії, визначаючи причину несправності і у разі необхідності замінює продукти безкоштовно. Всі продукти, замінені на ART-LIGHT.COM.UA , також знаходяться під нашою 12-місячної гарантією. ART-LIGHT.COM.UA також може приймати дискреційні рішення за шкоду, яка не підлягає контролю. Ці ушкодження можуть включати неправильну установку, екологічний збиток, стихійні лиха або інші збитки, що виникли після отримання продукту.

У ART-LIGHT.COM.UA ми також застосовуємо оцінки довговічності до деяких продуктів. Ці рейтинги засновані на 10-річному тестуванні і схваленні клієнтів; проте вони не є гарантіями. Рейтинги довговічності жодним чином не пов'язані з 12-місячною гарантією вище. Як клієнт, читаючи це, розумійте і повністю погоджуйтеся з умовами гарантії, наведеними тут, а також всіма і ншими умовами.

БЕЗПЕКА

Ми хочемо, щоб ви знали, що ваші угоди з нами є безпечними. В даний час існує безліч заходів безпеки для запобігання неправильного використання, зміни або втрати будь-якої інформації. Деякі з наших сервісів включають 256-бітове шифрування та захист паролем, і ми навіть використовуємо офлайнові бази даних, щоб забезпечити безпеку нашої інформації.

Окрім внутрішніх заходів безпеки, існує додатковий захист, що робить покупки в Інтернеті безпечними. Будь ласка, відвідайте нашу сторінку безпеки або зв'яжіться з нами за адресою service@art-light.com.ua, щоб дізнатись більше про те, чому покупки з нами завжди безпечні.