UA|RU

Світлодіодний відео-сітілайт

 

На сьогодні вже нікого не здивуєш статичною картинкою на звичайних сітілайтах. Людей приваблює яскраве відео. Для ефективного просування продукції, реклама повинна бути динамічною і такою, що “врізається в пам’ять”. Цифровий відео-сітілайт – це один з найуспішніших інструментів залучення уваги перехожих до зовнішньої реклами

Чим відрізняється цифровий відео-сітілайт від звичайного сітілайту? 

За будовою конструкції сітілайти практично однакові. Основною відмінністю є те, що замість пластикового рекламоносія в цифрових моделях – світлодіодний екран. Динамічна картинка дозволяє утримати увагу довше, ніж статична реклама, а відео – передати більший обсяг інформації будь-якої складності та тривалості. Погодьтеся, показати цілу історію бренду, стильну рекламу продукту або послуги набагато ефективніше, ніж просто постер із зображенням товару.

Формат вуличного сітілайту успішно зарекомендував себе як вид окремостоячих рекламних конструкцій, які “чіпляють” погляд перехожих. Ми пропонуємо варіанти виконання відео-сітілайтів з одностороннім та двостороннім розміщенням led-екрану. Додатковими опціями можуть бути встановлення звукової системи та датчика регулювання яскравості. 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

Переваги цифрового ситілайта:

Де можна і потрібно встановити цифровий відео-сітілайт?

Найчастіше сітілайти встановлюють на узбіччі завантажених вулиць або багатолюдних пішохідних частин міста. Також популярним місцем установки такої сучасної реклами є територія поряд супермаркетів, торгових комплексів, кінотеатрів, АЗС, різноманітних розважальних закладів. Перед входом або всередині аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів, станцій метро.

Цифрові сітілайти можуть використовуватися як всередині приміщення, так і на вулиці, завдяки продуманій конструкції та спеціальному захисту від впливу різних погодних умов.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВІДЕО-СІТІЛАЙТ В РВК АРТЛАЙТ 

та отримайте в комплекті:

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto