UA|RU

Флагштоки та прапори

 

Наша компанія пропонує  флагштоки зі скловолокна з друком прапорів. Флагштоки є одним з найстаріших видів реклами та елементом створення іміджу. Флагштоки встановлюються на комерційних об’єктах, об’єктах державної власності та установах. Серед комерційних об’єктів, флагштоки встановлюються на АЗС, комерційних банках, логістичних складах, торгівельних майданчиках і інше. Адміністративні об’єкти оформлюються флагштоками з метою популяризації державної символіки та поваги до власної держави. Об’єкти спортивної інфраструктури, визначні та історичні місця, що оформлюються флагштоками з прапором України є частиною загальнонаціональної програми патріотичного виховання. 

Ми пропонуємо флагштоки зі скловолокна, що має низку основних переваг, перед іншими, котрі застосовуються. Стандартним виконанням кольору флагштоку є  білий колір. За побажанням клієнтів, ми готові запропонувати спеціальні засоби формування за кольоровою шкалою RAL. Флагштоки виготовляються на виробничій базі з більш ніж 40-ка річним досвідом. Флагштоки можуть встановлюватися як зі стаціонарним бетонуванням, так і на зовнішніх фундаментах й для встановлення на дахах будівель. Ми пропонуємо варіанти флагштоків в комплектаціях з стандартним використанням прапору так і з поперечними конструктивами.

експлуатаційні характеристики

  1. Необмежений термін експлуатації та енергоефективність. Щогла флагштоку зі скловолокна має тривалий термін застосування, через відсутність корозії. Відсутня необхідність щорічного фарбування флагштоків з застосуванням спеціальної техніки та робочої сили. Ви не забруднюватимете навколишнє середовище викидами хімічних сполук, та процесами іржавіння. Наші флагштоки мають охайний та оригінальний вигляд протягом всього терміну застосування. Оригінальна свічковидна форма флагштоку якісно прикрасить архітектурну композицію території чи будівлі. Всі конструктиви та витратні матеріали мають технологічний контроль й діагностування.
  2. Флагшток має ідеально гладку форму, що суттєво покращує строк експлуатації прапорів. Прапори навіть у дощову погоду легко огортають щоглу й повертаються до свого первісного стану.
  3. Флагштоки мають спеціальну основу кріплення та надлегку вагу. Регульована анкерна система кріплення разом з легкою вагою, значно полегшує встановлення та зборки флагштоку. Це дає можливість скоротити витрати на встановлення флагштоків, відсутня необхідність застосування спеціальних механізмів.
  4. Флагштоки зі скловолокна надміцні та не проводять електрику. Конструкція флагштоку не має залишкових деформацій, що виключає можливість вигину флагштоку, з необхідністю послідуючого ремонту. Великі вітри та буревії зі снігом не спричинять аварійності. Відсутність необхідності блискавкозахисту надає можливість встановлення флагшоків на важкодоступних дахах будівель.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр робіт щодо підбору, можливості виготовлення візуалізації, встановлення та монтажу флагштоків. За додатковими побажаннями клієнтів, можливо виготовлення нагрунтового покриття, що є опоряджувальною функцією для регульованої анкерної системи. Ми готові надати повний спектр необхідних  та професійних консультацій.

ЯК ЗАМОВИТИ флагштоки та прапори В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Щоб купити флагштоки та прапори достатньо зателефонувати нам. Ми оформимо замовлення і підкажемо найбільш оптимальний варіант виконання для Вас, а також розрахуємо повну вартість виходячи з обсягу робіт. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Алла

Голова Великоомелянської громади

«…Як клієнт цієї компанії (Купувала прапор собі в громаду) можу сказати що повністю задоволена рівнем обслуговування та якістю послуг, що надаються. Все дуже сподобалося.…»

Флагштоки та прапори
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Флагштоки та прапори", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto