ТАБЛИЧКИ

Виготовлення табличок на замовлення

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ТАБЛИЧКИ

Яка різниця між вивісками та табличками?

Вивіска на двері може містити назву організацію, фірми чи бізнесу. Проте таблички на двері є розширеними за змістом. Вони містять більш детальну інформацію: повну назву організації, ПІБ особи, посаду, години роботи тощо.

Матеріали виготовлення табличок

Плануєте замовити  таблички для ідентифікації себе чи власного бізнесу? Ми працюємо з якісними та перевіреними матеріалами, які забезпечують довговічність та привабливий зовнішній вигляд виробам: 

Спосіб розміщення текстів та графіки на  табличках

Пропонуємо декілька способів розміщення текстів та малюнків:

 • гравіювання; 
 • фрезерування; 
 • травлення; 
 • аплікація на плівці; 
 • друк безпосередньо на полотні або на плівці.

Ми надаємо професійні консультації та втілюємо будь-які креативні ідеї. Допомагаємо створити привабливий дизайн, а також правильно розмістити текст та малюнок на табличці. Ми враховуємо ваші бажання та специфіку бізнесу, щоб забезпечити правильну композицію та виділення важливої інформації.


 

Каталог табличок

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Офісні таблички
Виготовляються з пласику, металу, дерева або каменю різними методами нанесення графіки. Розміщуються на дверях, стінах, віках кабінетів або офісів.
1 шт.
500 грн
1 - 5 шт.
400 грн
більше 5 шт.
300 грн
Адресні таблички на будинок
Такі знаки можуть виготовляться з композиту, металу, дерева, кераміки та каменю. Різної форми та розмірів. На них наноситься адреса будинку. Бувають світловими та без підсвічування.
1 шт.
650 грн
1 - 5 шт.
550 грн
більше 5 шт.
450 грн
Таблички з акрилу
Виготовляються з акрилу різних кольорів і товщини методом прямого друку, гравіювання або аплікації. Використовуються в якості вивісок та навігаційних знаків на вулиці та в інтерєрі.
1 шт.
850 грн
1 - 5 шт.
750 грн
більше 5 шт.
650 грн
Таблички з пластику ПВХ
Виробляються з металевої пластини полівініхлориду різних товщин методом прямого УФ друку або друку на плівці з прикаткою або методом аплікації. Зазвичай використовуються в інтер’єрі.
1 шт.
500 грн
1 - 5 шт.
400 грн
більше 5 шт.
300 грн
Таблички з композиту
Цей тип знаків виговолено з листового комозитного матеріалу методом прямого УФ друку, аплікації плівками та гравіюванням. Ці таблички можуть використовуватись як в інтер’єрі та і на вулиці (стійкі до УФ випромінення).
1 шт.
650 грн
1 - 5 шт.
550 грн
більше 5 шт.
450 грн
Дерев’яні таблички
Цей тип знаків ми пропонуємо з дуба, сосни, ясена та фанери. Графіка наноситься УФ друком та гравіюванням. Популярні комбіновані знаки з дерева та металу.
1 шт.
850 грн
1 - 5 шт.
750 грн
більше 5 шт.
650 грн
Металеві таблички
Металеві знаки ми пропонуємо з міді, латуні, сталі, алюмінію, нержавіючої сталі. Можуть бути з наскрізними отворами з підсвічуванням та без нього.
1 шт.
650 грн.
1 - 5 шт.
550 грн.
більше 5 шт.
450 грн.
Навігаційні таблички та вказівники
Ці знаки вказують напрямок руху або локацію місцезнаходження підприємств, установ, закладів. Можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Як правило графіка наноситься столовідбиваючої плівкою або фарбою.
1 шт.
650 грн
1 - 5 шт.
550 грн
більше 5 шт.
450 грн
Світлові таблички
Бувають різних видів та різних матеріалів. З композиту, акрилу, дерева, металу. Будь-які розміри. Для експлуатації як на вулиці так і в приміщенні.
1 шт.
7000 грн
1 - 5 шт.
6500 грн
більше 5 шт.
6000 грн
Таблички з алюмінієвим профілем
Ми пропонуємо різні типи алюмінієвого профілю для обрамлення табличок з композиту, акрилу або пвх. Можуть бути срібні, золоті, фарбовані по шкалі RAL.
1 шт.
950 грн
1 - 5 шт.
850 грн
більше 5 шт.
750 грн
Таблички з змінною інформацією
Такі знаки, ми зазвичай пропонуємо з спеціалізованих алюмінієвих профілів композитного або акрилового металевого матеріалу. Дивіться приклади.
1 шт.
950 грн
1 - 5 шт.
850 грн
більше 5 шт.
750 грн
Фасадні таблички
Як правило цей вид знаків встановлюється збоку від вхідних дверей в установу, заклад, організацію і вказує назву та графік роботи. Вигтовляються так: таблички з матеріалів для вуличного використання. Можуть бути світловими.
1 шт.
950 грн
1 - 5 шт.
850 грн
більше 5 шт.
750 грн
Настільні таблички
Як правильно знаки невеликих розмірів з пластику, металу або дерева. Розміщуються на столах та вказують необхідну для відвідувачів закладу інформацію
1 шт.
650 грн
1 - 5 шт.
550 грн
більше 5 шт.
450 грн
Таблички для журі
Цей тип виробів як правильно виготовляється з пластику. Можуть бути різної форми. Графіка наноситься за допомогою УФ/UV друку, гравіювання, аплікації плівками, а також виклейки написів різноманітними пластиками.
1 шт.
500
1 - 5 шт.
400
більше 5 шт.
300
Рельєфні таблички
Можуть бути з написами пониженої висоти (втопленими), а можуть бути з випуклими символами. Як правило з пластику, дерева, металу. Можуть використовуватись як в приміщенні так і на вулиці.
1 шт.
950 грн
1 - 5 шт.
850 грн
більше 5 шт.
750 грн
Антивандальні таблички
Як правило ці знаки виготовляються з металу. Можуть бути фарбовані та ні. Графіка наноситься гравіюванням або методом прорізів в листовому металі.
1 шт.
1500 грн
1 -5 шт.
1400 грн
більше 5 шт.
1300 грн

Призначення табличок 

Таблички привертають увагу до вашого бізнесу чи приміщення, ідентифікують власника або надають  важливу інформацію.

Вони допомагають визначити місцеперебування, позначити офіси, кабінети або приміщення зі спеціальними призначеннями.

Ви можете прикріпити вироби в потрібному для вас місці, а не тільки перед входом в приміщення. 

Місця встановлення вивісок та табличок: 

 • двері; 
 • вікна;
 • столи; 
 • стіни.

Процес виготовлення табличок

РВК «Артлайт» надає повний спектр послуг з виготовлення  табличок на двері, вікна, стіни тощо. 

Ми починаємо зі збору необхідної інформації та розробки дизайну, що відповідає вашим побажанням та брендовому стилю. Після затвердження дизайну ми вибираємо відповідні матеріали та застосовуємо найновіші технології виготовлення. 

Наше портфоліо містить багато прикладів вивісок та табличок. Ви можете використати їх як зразок для майбутнього виробу. Наші фахівці допоможуть з вибором та розрахують повну вартість замовлення. 

Ми гарантуємо високу якість роботи та пропонуємо послуги монтажу, щоб забезпечити надійність та видимість. Щоб замовити табличку на двері, вікна тощо, або вивіску, заповнюйте форму на сайті або замовляйте зворотний дзвінок.

Також потрібно вибрати спосіб розміщення текстів і малюнків, а саме: гравірування; фрезерування; травлення; аплікація на плівці; друк безпосередньо на полотні або на плівці. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором і розрахують повну вартість на замовлення. Якщо у Вас немає власних ескізів, ми розробимо індивідуальний дизайн за привабливою ціною.

Зразки наших робіт

Стенди з табличками, виготовлення таблички

Відгуки наших клієнтів

Ірина Ващук

Ірина Ващук

10 липня 2023

Дуже дякую за круту табличку для мого адвокатського бюро!
Андрій Мельник

Андрій Мельник

5 травня 2023

Адресна табличка зроблена якісно та ​​акуратно, макети з варіантами надсилали на затвердження. Дуже дякую Артлайту за таку красу.
Дмитро Ковальчук

Дмитро Ковальчук

9 серпня 2023

Відмінна якість виготовлення, розумні терміни. Окрема подяка за допомогу в дизайні.
Таблички на замовлення
10 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Таблички на замовлення", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • Як замовити таблички в компанії РВК «Артлайт»?

  Заповніть форму онлайн заявки на сайті, вказати мобільний номер та замовити зворотний дзвінок від менеджера компанії. Або подзвонити на будь-який з номерів, вказаних на сайті.

 • Як ви розраховуєте вартість готових табличок?

  Вартість готових табличок розраховується відповідно наступних чинників: розміру, матеріалу, складності дизайну та інших індивідуальних особливостей майбутнього виробу. Для отримання точної вартості скористуйтесь калькулятором розрахунку на сайті або зв'яжіться з менеджером. Також, ви можете заповнити онлайн форму та зазначити в ній всю необхідну інформацію щодо вашого замовлення.

 • Чи розробляєте ви дизайн табличок?

  Так. Також, ви можете скористатися прикладами вже готових робіт на нашому сайті.

 • Які умови оплати та доставки?

  Умови оплати: Для фізичних осіб - 70% передоплати від суми договору. При оформленні стандартної продукції з каталогу - 100% передоплата за договором. Можливість сплатити по розрахунковому рахунку з ПДВ. Можливість сплатити на рахунок приватного підприємця 3 категорії, згідно з договором. Оплата на карту «ПриватБанку»

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти