Ритуальні таблички

Виготовлення ритуальних табличок

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Ритуальні таблички

Ритуальні таблички на хрест або пам’ятник - це знак виявлення шани близьких до людини, яка залишила цей світ. Цей традиційний елемент оформлення місця упокоєння померлого поєднує в собі пам’ять, турботу, любов. Саме тому надгробні таблички мають відповідати певним вимогам не лише до оформлення, а й до якості.

Ми враховуємо побажання наших клієнтів і виготовляємо таблички на могилу, які протягом багатьох років зберігають естетичний зовнішній вигляд і пам’ять про дорогих людей.

Особливості ритуальних табличок

Оскільки ритуальні таблички цілорічно знаходяться на відкритому повітрі під впливом температурних та інших погодних чинників, вони мають відповідати певним вимогам, серед яких:

w-icon
Непохитність
Непохитність
Стійкість до перепадів температури та механічних пошкоджень
Захист від вологи
Захист від вологи
Відсутність чутливості до підвищеної вологості.
Хороша якість
Хороша якість
Збереження якості зображення під впливом прямого сонячного проміння.

Завдяки використанню високоякісних матеріалів і сучасних технологій нанесення написів та малюнків ми гарантуємо довговічність нашої продукції і збереження її естетичного вигляду протягом десятиліть.

Застосування ритуальних табличок

Надгробні таблички встановлюються на хрест, пам’ятник або комірку в колумбарії. Сьогодні ритуальні таблички на замовлення виготовляють не лише для встановлення на могилах людей, а й для місця поховання домашнього улюбленця. Нерідко до нас звертаються з метою купити ритуальні таблички для кріплення на знакових місцях - наприклад, на місці загибелі людини або на будівлі дому, навчального закладу, де померлий жив або навчався. 

Виготовлення

Виготовлення надгробних табличок передбачає індивідуальний підхід до кожного замовника. Ціна і терміни виготовлення залежать від матеріалів (наприклад, табличка на хрест з нержавійки виготовляється швидше, ніж кам’яна), форми, нанесення напису або зображення. На нашому сайті можна придбати готовий варіант оформлення, обравши його в каталозі та заповнивши форму даними для нанесення. Для виготовлення за індивідуальним замовленням слід зв’язатись із нашим менеджером.

Матеріали

Для виготовлення ритуальних табличок ми використовуємо наступні матеріали:

  • акрил;
  • нержавійка;
  • камінь;
  • пластик.

Як правило, пластикові або акрилові таблички використовуються для кріплення на хрест до встановлення пам’ятника. В якості “постійного” варіанту виготовляються ритуальні таблички з каменю.

Оплата і доставка

Умови оплати: для фізосіб - 70% передоплати від суми договору; при оформленні стандартної продукції з нашого каталогу - 100% передоплата за договором. Є можливість оплати за розрахунковим рахунком з ПДВ або на рахунок приватного підприємця 3 категорії згідно з договором. Можлива оплата на картку "ПриватБанку".

Замовити ритуальні таблички можна з оперативною доставкою по всій країні. Компанія «Артлайт» приймає та відправляє замовлення у всі міста України: Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Херсон, Харків, Ужгород, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Одеса, Миколаїв, Львів, Луцьк, Кропивницький, Київ, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінниця.

Запитання / Відповіді

  • За які терміни ви виготовляєте ритуальні таблички?

    Таблички з на могилу виготовляємо протягом 3 робочих днів. Перед поминальними днями термін може бути більшим через підвищений попит.

  • Як відбувається доставка?

    Замовлення доставляються Укрпоштою або Новою поштою на вибір замовника. Ціни та терміни залежать від регіону отримувача та тарифів перевізника.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти