Лазерне гравіювання каменю

Нанесення зображення за допомогою лазерного гравіювання

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Лазерне гравіювання каменю

Камінь — матеріал, який все більше набуває популярності серед виготовлення рекламної продукції. Інтер’єрні вивіски, інформаційні таблички та навіть брендована сувенірна продукція може бути виготовлена з каменю (камені для охолодження напоїв, бетонні кашпо для квітів). Головне при цьому обрати правильний варіант нанесення логотипів чи написів на камінь. Ми пропонуємо — лазерне гравіювання. Адже це швидкий та високоточний метод, який зекономить ваш час та кошти.

У нас можна замовити гравіювання натурального каменю різних порід таких, як: 

 • граніт; 
 • мармур;
 • травертин;
 • онікс;
 • кварцит;
 • тощо.

А також нанести зображення за допомогою лазеру на камінь штучного походження. 

Під час роботи лазерного верстата відбувається незначне випалювання поверхні каменю, однак це не впливає на його форму та міцність. Для нанесення фотографій чи зображень на камінь, ми радимо використовувати породи з однорідною структурою. 

Макети для гравіювання на камені, ви можете розробити самостійно відповідно до технічних вимог, або ж замовити у нашій компанії.

Переваги гравіювання каменю лазером

Лазерне гравіювання — це швидкий та ефективний спосіб нанесення різноманітних написів та зображень на камінь. 

Основними перевагами лазерного гравіювання є: 

 • точність нанесення зображення (зображення у макеті цілком відповідає зображенню на виробі);
 • створення контрастних малюнків та зображень (завдяки зміні глибини обробки лазерного променя);
 • швидкість (завдяки лазерному гравіруванню зображення та написи можна нанести у 5 разів швидше, ніж за допомогою механічного способу). 

Окрім цього, лазерне гравіювання не утворює мікротріщин під час нанесення, тому виріб з каменю залишається міцним та стійким до ушкоджень. 

У нас ви можете замовити лазерне гравірування натурального та штучного каменю циліндричної форми. А також зробити тестовий зразок, щоб обрати глибину гравіювання.

Оплата і доставка

У нас ви можете здійснити оплату на розрахунковий рахунок з урахуванням ПДВ, а також готівкою. Ми працюємо по передоплаті, яка становить 70% від загальної суми замовлення. Остаточний розрахунок відбувається, по готовності замовлення. 

Відправляємо готові замовлення по всій території України, а також за кордон. Є можливість самовивозу. 

Запитання / Відповіді

 • Як розраховується вартість гравіювання?

  Вартість гравіювання залежить від матеріалу виробу та площі гравіювання. Наприклад, вартість гравіювання акрилу за 1 см2 буде нижчою, ніж за 1 см2 каменю.

 • Які інші види матеріалів ви ріжете лазером?

  У нас ви можете замовити лазерну порізку акрилу, фанери, різних видів пластику, тканини та шкіри.

 • Які переваги лазерних верстатів?

  Лазерні верстати дозволяють нанести зображення як на листові матеріали значних розмірів, так і на дрібну продукцію, таку як руни чи брелоки.

 • Як підготувати макет?

  Для того, щоб створити макет підійдуть програми CorelDraw чи Adobe illustrator. Макет для гравіювання повинен бути у форматі .eps, або .dxf. У самому файлі окрім зображення, яке буде наносити лазер потрібно вказати і місце його нанесення (наприклад, по центрі, в лівому нижньому кутку і т.д.). Після того як ви надасте нам макет, наші дизайнери перевірять його відповідно до усіх вимог. Якщо з ним виникнуть певні технічні труднощі — вас повідомлять. Також ви можете замовити розробку макету у наших дизайнерів.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти