Мобільні стенди

У наш час досить часто проводяться різноманітні заходи з маркетингу, а також презентації, виставки і конференції. У всіх цих випадках буває необхідним щось демонструвати на великі відстані. Тут оптимально підходять такі моделі котрі легко переносяться - мобільні інформаційні стенди.

Заголовок

Існують кілька різновидів таких конструкцій, які носять в своїх назвах найменування сфери використання. Такі моделі, як мобільні виставкові стенди застосовуються в демонстраційних цілях. На них наносяться зображення товарів або послуг, що пропонуються споживачам. Мобільні рекламні стенди, як зрозуміло з назви, мають на меті залучення клієнтів за допомогою всім відомого двигуна торгівлі. Такі конструкції можна побачити в різних місцях, де просуваються потрібні продажі. Це можуть бути великі торгові центри та магазини малих розмірів, а також різного роду презентації та промо-акції.

РІЗНОВИДИ МОБІЛЬНИХ СТЕНДІВ

Ці конструкції діляться на види залежно від матеріалу виготовлення і способу установки. У нашій компанії при виробництві застосовується дві основи:

  • ПВХ; 
  • банерна тканина.

Листи полівінілхлориду можуть бути різної товщини, залежно від потреб від 0,8 до 5 мм. Цей матеріал легкий по вазі, пластичний, не боїться вологи і зручний в роботі, так як не вимагає особливих зусиль при вирізування потрібних форм. Мобільний банерний стенд - це легка конструкція, яка не потребує особливих зусиль при перенесенні з одного місця в інше.

РІЗНОВИДИ МОБІЛЬНИХ СТЕНДІВ

Стенди для підлоги мобільні встановлюють всередині різних приміщень. Використовують їх при проведенні виставок, презентацій та інших маркетингових заходів. Вуличні мобільні стенди зустрічаються зовні:

  • торгових центрів і магазинів; 
  • салонів краси; 
  • кінотеатрів; аптек і так далі.

Одним словом, їх використовують для додаткового залучення уваги до свого бізнесу. Часто так розміщують інформацію про акції та знижки. Універсальні мобільні стенди ставлять як всередині приміщення, так і зовні. 

Якщо Ви не знаєте, яка саме конструкція Вам потрібна, зателефонуйте нам. Наші менеджери допоможуть Вам з ухваленням рішення про покупку конкретної найбільш відповідної моделі.

ВАРТІСТЬ МОБІЛЬНИХ СТЕНДІВ

Ціна на конструкції залежить від матеріалу виготовлення і габаритів. Додатково оплачується друк реклами на мобільних стендах і розробка дизайну. Повну вартість Ви дізнаєтесь при оформленні замовлення.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ МОБІЛЬНИХ СТЕНДІВ

Власне виробництво дозволяє нам тримати низькі ціни при високій якості виробів, що випускаються. Ми змонтуємо Вам таку модель, яка влаштує за всіма необхідними параметрами! Щоб замовити виріб просто наберіть наш номер телефону або залиште заявку на дзвінок. Ми доступні в робочий час. Свої дані для зв'язку Ви можете залишити в будь-який зручний час, цілодобово.

Відгуки наших клієнтів

Володимир

Володимир

23 серпня 2019

Оформив замовлення на виготовлення мобільного стенду. Все зробили вчасно та якісно. Звертатимусь при потребі лише до цих спеціалістів.


Мобільні стенди
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Мобільні стенди", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти