Друк брандмауерів

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

Для тих, у кого на будівлі без вікон багато вільного місця є прекрасна можливість використовувати цю ділянку з користю для розвитку бізнесу. На ньому прекрасно розміститься конструкція, звана брандмауером. Це реклама, яку видно. Такі полотна вже більше 10 років з успіхом встановлює РВК «Артлайт».

ДРУК БРАНДМАУЕРІВ - ЗАПОВНІТЬ ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР НА ФАСАДІ З КОРИСТЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Брандмауер є полотно, на якому друкується рекламна інформація і яскраві зображення, що привертають увагу перехожих. Вивішуються ці конструкції на вільні місця фасадів будівель без вікон і дверей. Це досить популярна серед бізнесменів реклама. Іноді брандмауери вивішуються на будівлях які реставруються, закриваючи собою непривабливий вигляд стін під час ремонту.

ПЕРЕВАГИ ДРУКУ РЕКЛАМИ НА БРАНДМАУЕРАХ

Друк і встановлення брандмауерів має ряд переваг:

  • ці постери нестандартні, їх можна виготовити під різні розміри, залежно від особливостей місця кріплення; 
  • висока якість нанесеного малюнка; 
  • зносостійкість (витримують різні несприятливі погодні умови); 
  • швидке виготовлення, за умови наявності сучасних інструментів; 
  • низька собівартість в порівнянні з дорогими рекламними конструкціями;
  •  зображення видно з далекої відстані, так як займані площі великі; 
  • термін експлуатації в середньому 4 роки і більше.

ПРОЦЕС ДРУКУ БРАНДМАУЕРІВ ФАХІВЦЯМИ РВК «АРТЛАЙТ»

Після зняття замірів і узгодження всіх нюансів дизайну з Вами, наш фахівець робить макет в електронному вигляді. Потім на широкоформатних верстатах відбувається друк брандмауера. Матеріал, на який наноситься малюнок - лита або банерна сітка.

ПРОЦЕС ДРУКУ БРАНДМАУЕРІВ ФАХІВЦЯМИ РВК «АРТЛАЙТ»

Після того як полотно готове, його пропаюють. Далі йде процес встановлення кріплень на ті місця, які будуть задіяні для монтажу конструкції. Після всіх цих маніпуляцій залишається тільки доставити виготовлену рекламу за адресою замовника.

ВСТАНОВЛЕННЯ БРАНДМАУЕРІВ

Ви можете встановити конструкцію самостійно або залучити до цього наших співробітників, що буде найбільш оптимальним варіантом по ряду причин. По-перше, ми несемо відповідальність за правильність монтажу і гарантію на всі види робіт. По-друге, ми знаємо всі тонкощі установки досконало, тому що є професіоналами своєї справи.

Кожне місце встановлення по-своєму індивідуальне і має свої конструктивні особливості, тому розміщувати надруковані брандмауери повинні тільки висококваліфіковані фахівці. Наша компанія займається друком і монтажем рекламних виробів багато років і вміє це робити професійно. Щоб встановлення пройшло успішно, потрібно правильно зняти розміри, враховуючи всі особливості фасаду і місцевості, що оточує будівлю. Після зняття всіх необхідних замірів, визначаються місця кріплення і методи монтажу конструкції.

Ми гарантуємо те, що:

  • підберемо правильне місце, з якого Вашу рекламу побачать більша кількість потенційних клієнтів; 
  • друк брандмауера буде яскравим і барвистим; 
  • встановлення пройде якісно і строго у відведений час.

Вартість залежить від розмірів постера і складності монтажу. Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.

Відгуки наших клієнтів

Дмитро Білан

Дмитро Білан

11 серпня 2019

Замовляв тут розробку макету дизайну, виготовлення та монтаж великого банера на фасад будинку. Задоволений роботою спеціалістів. Можу рекомендувати цю компанію.


Друк брандмауерів
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Друк брандмауерів", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти