UA|RU

Каталог фото

Брендування транспорту

Імідж компанії ібрендування автомобілів(брендування транспорту) фірми - дві взаємопов'язаних дії, які виконують одну функцію - досягнення успіху, шляхом запам'ятовування назви компанії. Перевага такого виду реклами в тому, що Ви самі регулюєте тривалість...

Переглянути

Виготовлення вивісок

РВК Артлайт пропонуєвиготовлення вивісок,об'ємних буквталайтбоксів: фасадні вивіски, світлові вивіски за найсучаснішими технологіямипід ключ. Замовивши вивіску у нас Ви отримуєте високоякісний виріб, професійну консультацію таБезкоштовний дизайн проект!

Переглянути

Біжуча стрічка - Фото

Світлодіодні табло і біжучі рядки - один з найбільш недорогих каналів розміщення реклами. Кожен бізнесмен легко може стати володарем власної конструкції і суттєво скоротити витрати на рекламу. Оновлювати інформацію на екрані можна як завгодно часто.

Переглянути

Брендування торговельних точок - Фото

Брендуванняє невід'ємним атрибутом діяльності підприємств. Унас Виможете замовити брендування торгових точок,брендування вітрин,брендування торгового обладнання,брендуванняавтомобілів (реклама на транспорті),брендування банкоматів.

Переглянути

Брендування аптек - Фото

Імідж табрендування аптек- дві взаємопов'язаних дії, які виконують одну функцію - досягнення успіху, шляхом (брендування аптек) запам'ятовування назви аптеки.

Переглянути

Брендування вітрин - Фото

Імідж компанії ібрендування вітрин(оформлення вітрини) - дві взаємопов'язаних дії, які виконують одну функцію - досягнення успіху, шляхом запам'ятовування назви компанії, магазину.

Переглянути

Брендування торгового обладнання - Фото

Імідж компанії ібрендування торгівельного обладнанняфірми - дві взаємопов'язаних дії, які виконують одну функцію - досягнення успіху, шляхом запам'ятовування назви компанії, магазину.

Переглянути

Куточок споживача - Фото

Куточок споживача - необхідний елемент будь-якій торговельній точці або магазину. У ньому розміщуються: важлива інформація для покупців, телефони контролюючих та екстрених служб, брошури з регулюючим законодавством, актуальна інформація.

Переглянути

Щити та рекламні конструкції - Фото

Рекламні установки і щити використовуються для створення додаткового каналу комунікацій з покупцями. Завдяки великому розміру, вони привертають до себе увагу і підвищують впізнаваність бренду.

Переглянути

Стенди - Фото

Стенди для школиабо длядитячого садочкамають бути функціональними (шкільний стендповинен повною мірою відповідати вимогам педагога), не дорогими (ми знаємо, як важко заразкупити стенди для школиз оптимальним співвідношенням ціна-якість) і органічними (мом...

Переглянути

Таблички - Фото

Офісні та фасадні таблички, як рекламний продукт це вишуканий іміджевий стиль, а також допомога клієнту зорієнтуватися.Крім того, варіантивиготовлення табличокне мають межі - за основу ми використовуємо композитні матеріали, оргскло, скло, алюмінієві проф...

Переглянути

Світлодіодний екран

Світлодіодний екран- це найсучасніший інструмент донесення рекламної інформації до кінцевого споживача. Конструкції привертають увагусвоїм зовнішнім виглядом і демонструють кліпи. Є прості моделі, що показують різну анімацію. Є такі конструкції, на яких в...

Переглянути

Неонові вивіски

Неонова вивіска це класика зовнішньої реклами! Це один з найкрасивіших, незвичайніших і яскравіших видів реклами. Вивіска з неону дозволяє використовувати оригінальні шрифти, комбінувати різноманітні кольори і створювати унікальні візуальні образи.

Переглянути

Жива вивіска з паєток

Жива вивіска з паєток, яка динамічно виблискує, мерехтить, відбиває світло та приходить в рух від найменшого коливання повітря, створюючи блискучу хвилю. Рекламні паєтки використовуються як засіб декорування рекламних конструкцій, вивісок, інтерєрів, поді...

Переглянути

Рекламна тумба

Рекламна тумба або колона Морріса - це конструкція тумби циліндричної форми з купольною кришкою, яка призначена для розміщення рекламних та інших оголошень на ній. Встановлення можливе як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Виготовляється з міцного і...

Переглянути

Об'ємні букви

Обємні букви - це найпопулярніший вид зовнішньої реклами у всі часи. Світлові літери чи без підсвітки, з контражуром чи ретролампочками, виготовлені за сучасною новою технологією прослужать не один рік та забезпечать крутий вигляд Вашої вивіски!

Переглянути

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto