Монтаж фахівцями РВК Артлайт

Компанія «Артлайт» пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг - від розробки до монтажу. Ви отримуєте готовий продукт в оптимальні терміни. Ми володіємо технічним оснащенням для проведення монтажних робіт навіть високої складності. У технологічному парку компанії є свої автовишки, промислові альпіністи й устаткування. Бригади виїжджають не тільки в Києві, а й по всій Україні.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО МОНТАЖУ

На проведення робіт по монтажу існує ряд технічних вимог. Замовник забезпечує місце підключення живильного проводу до електричного щитка. Провід повинен бути виведений з щитка і до нього підключається конструкція. Оптимальним варіантом буде підведення дроту до місця розміщення вивіски. На час проведення робіт, провід знеструмлюється і включається для перевірки після завершення установки. Без забезпечення виведеного дрота, монтажники встановлюють конструкцію і перевіряють його працездатність в присутності замовника. Якщо знеструмити провід на час проведення робіт неможливо, до вартості додається 20%.

Зразки наших робіт

Монтаж вивіски Київстар
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
3:51
Монтаж вивіски Київстар
Монтаж вивіски Київстар
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
0:52
Вхідна група ресторанного комплексу FOODIES - АртЛайт
Вхідна група ресторанного комплексу FOODIES - АртЛайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ФАКТОРИ, ЩО ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ПРОВЕДЕННЮ МОНТАЖУ

  1. Висновок про ненадійність конструкцій (застарілий фасад будівлі).
  2. Неможливість здійснити монтаж на зазначену точку (складна архітектура, засмічена ділянка, перешкоди на шляху, інша розміщена конструкція).
  3. Складні погодні умови (злива, град, сильний вітер, гранично низькі температури).
  4. Відсутність документа, що підтверджує право монтажу на зазначену точку (договір з власником будівлі).

ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ КОНСТРУКЦІЙ

Ціна на роботу складається з декількох чинників:

  • Територіальне розташування (ціна монтажу в центрі, де діють платні паркувальні зони і у віддалених районах буде відрізнятися);
  • Висота розміщення (потрібен чи ні спеціальний транспорт для монтажу, послуги альпіністів);
  • Тип матеріалів (композит, пластик);
  • Тип монтажу (в залежності від складності архітектурних рішень).

Якщо хочете оптимізувати витрати, зверніть увагу на денний монтаж. За вартістю він виходить менше нічного. Вартість монтажу на фасадні вивіски починається від 2500 гривень. У цю суму включені установка нескладної вивіски в межах першого поверху, панельної або цегляної будівлі. Професійний монтаж - запорука точності виконання робіт з дотриманням всіх технічних вимог і гарантій.