Дизайн вказівників

Рекламні покажчики - незамінний вид зовнішньої реклами. Різноманітність видів готових об'єктів дозволяє грамотно і ефективно донести інформацію до споживачів, збільшивши продажі в короткий термін.

За рішенням замовника, фахівці і проектувальники «Артлайт» створять неповторний дизайн покажчика для магазину, офісу, торгового центру або турагентства. При створенні використовуються міцні матеріали по типу композиту, металу, алюмінію і світлових вставок (світлові або світлодіодні лампи). Вони служать навігацією, що допомагає клієнтам легко розібратися і знайти цікавий продукт, послугу, магазин або компанію.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ

Дизайн рекламних покажчиків планується з урахуванням його розміру, а також місця розташування об'єкта. Фахівці і проектувальники виготовлять для вас:

  • Настінні таблички з покажчиками для офісних або торгових центрів;
  • Навігаційний покажчик на бетонній опорі (використовується для розміщення на вулиці для інформування перехожих про місцезнаходження бару, ресторану, магазину);Підвісна вказівна табличка (одностороння, двостороння, настінна).

При виготовленні виробів використовуються композитний матеріал, стільниковий полікарбонат, повнокольоровий друк або плотерна аплікація.

 

ДЕ КУПИТИ ДИЗАЙН ПОКАЖЧИКІВ НЕДОРОГО І ШВИДКО?

Представники «Артлайт» раді запропонувати замовникам послугу якісного виготовлення дизайну табличок. Рекламні покажчики допомагають демонструвати інформацію і направляти покупців безпосередньо до дверей магазина, офісу або компанії. Купити дизайн покажчиків недорого і в короткий термін - дозволена розкіш XXI століття.Залиште заявку із зазначенням імені та номера телефону. Оператори «Артлайт» зв'яжуться з вами в найближчі години для оформлення замовлення.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти