UA|RU

Брендування вітрин

 

Брендування вітрин - це відмінний спосіб використання вільного простору з користю для бізнесу. Особливо актуальна така послуга для мережі магазинів однієї фірми. Корпоративний стиль, елементами якого прикрашають торгове обладнання, працює на впізнаваність бренду і підтримання іміджу компанії.

Брендування вітрин і вікон торгівельних точок привертає увагу покупців постійних і потенційних всередині приміщення із зовні. Таким чином, в рази зростають продажі пропонованого товару. Якісне обслуговування, асортимент і реклама в сукупності несуть реальний прибуток. Не можна випускати ні одну з цих ланок ланцюга без уваги.

Професійно виконане брендування вікон і вітрин не тільки зміцнює імідж і збільшує прибуток, а й приховує дефекти на поверхні. Це, в свою чергу, значно скорочує витрати на покупку нового обладнання і ремонт.

Особливості брендування вікон і вітрин в РВК «Артлайт»

Брендування вікон і скляних поверхонь вітрин фахівці нашої компанії здійснюють за допомогою перфорованої плівки та спеціальної сітки, крізь яку видно те, що знаходиться за склом. Друк зображень здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів із застосуванням таких технологій нанесення, як:

Це різні види чорнила, про особливості яких сказано у відповідних розділах нашого сайту.

Один з популярних способів брендування вікон є обклеювання перфорованою плівкою OneWayVision, яка відмінно пропускає сонячні промені всередину приміщення. Задані малюнки на ній зберігають соковитість фарб тривалий час, і запрошують покупців всередину своєю яскравістю.

Брендування вітрин часто здійснюється за допомогою самоклеючої плівки Oracal, відомої своєю різноманітністю видів і високою якістю. З відмінними рисами різних варіантів ознайомтеся в однойменній вкладці нашого порталу. Головна перевага такого обклеювання не тільки в багатому виборі, але і в стійкості до різних механічних, хімічних і кліматичних впливів. Тривала експлуатація також є безсумнівним плюсом такої реклами.

Вартість брендування вікон і вітрин

Ціна на оформлення залежить від того, який вид плівки і фарби, що наноситься Ви виберете, а також від таких складових, як:

Додатково можуть оплачуватися виїзд замірника на об'єкт, зняття старої реклами та доставка по Україні.

Як купити послугу брендування вітрин і вікон в РВК «Артлайт»

Для того, щоб замовити оформлення робочого місця, наберіть наш номер телефону або заповніть форму зворотного зв'язку. Наші менеджери працюють за режимом роботи сайту. Наші фахівці - справжні професіонали своєї справи, тому дадуть відповідь на всі Ваші питання по пропонованій нами продукції.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Віктор Бачинський

Приватний підприємець

«…Замовляв у вас різні види рекламноЇ продукції. І замовлятиму знову. А щодо поклейки вітрин - вам немає конкуренції. Дякую за роботу.…»

Брендування вітрин
9 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Брендування вітрин", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto