Брендування вітрин

Професійне брендування вітрин та оформлення торгових точок

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
Брендування вітрин

Брендування вітрин - це відмінний спосіб використання вільного простору з користю для бізнесу. Особливо актуальна така послуга для мережі магазинів однієї фірми. Корпоративний стиль, елементами якого прикрашають торгове обладнання, працює на впізнаваність бренду і підтримання іміджу компанії.

Брендування вітрин і вікон торгівельних точок привертає увагу покупців постійних і потенційних всередині приміщення із зовні. Таким чином, в рази зростають продажі пропонованого товару. Якісне обслуговування, асортимент і реклама в сукупності несуть реальний прибуток. Не можна випускати ні одну з цих ланок ланцюга без уваги.

Професійно виконане брендування вікон і вітрин не тільки зміцнює імідж і збільшує прибуток, а й прикрашає ваші скляні поверхні.

ВИДИ НАКЛЕЙОК ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ У НАС

РЕАЛІЗУЄМО ВАШУ ІДЕЮ
Вінілові написи
Написи, нумерація або графіка, окремо вирізані з суцільного вінілового аркуша, а потім нанесені на транспортну плівку. Можливість замовити понад 30 різних кольорів вінілового матеріалу. Застосування всередині та на вулиці на стінах і вікнах офісів, підприємств і магазинів.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Прозорі наклейки
Дизайн, надрукований на аркуші прозорого вінілового матеріалу товщиною за допомогою УФ-чорнила, стійкого до погодних умов, вицвітання та стирання. Будь-які різноманітні кольори, переливи, тіні і т.д. Стандарт (клей на задній частині наклейки), внутрішня наклейка (клей на передній частині наклейки)
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Повнокольорові (непрозорі) наклейки
Дизайн, надрукований на аркуші білого вінілового матеріалу за допомогою УФ-чорнила, стійкого до погодних умов, вицвітання та стирання. Стандарт (клей на задній частині наклейки), внутрішня наклейка (клей на передній частині наклейки). Квадрат/прямокутник, коло/овал, заокруглені кути.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Перфоровані наклейки
Дизайн, надрукований на аркуші перфорованого вінілового матеріалу за допомогою УФ-чорнила, стійкого до погодних умов, вицвітання та стирання. Будь-які різноманітні кольори, переливи, тіні і т.д. Квадрат/прямокутник, коло/овал, заокруглені кути.
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см
Матові наклейки
Дизайн, надрукований на аркуші матового вінілового матеріалу або вирізаний з нього; варіанти включають вініл зі зворотним вирізом, вініл зі стандартним вирізом або друкований матовий. Стандарт (клей на задній частині наклейки), внутрішнє скло (клей на передній частині наклейки)
35 см
від 35 грн/см
50 см
від 40 грн/см
На замовлення
від 45 грн/см

ВАРТІСТЬ БРЕНДУВАННЯ ВІКОН І ВІТРИН

Ціна на оформлення залежить від того, який вид плівки і фарби, що наноситься Ви виберете, а також від таких складових, як:

  • розмір; 
  • об'єммні
  • розробка дизайну; 
  • складність проведення роботи.

Додатково можуть оплачуватися виїзд замірника на об'єкт, зняття старої реклами та доставка по Україні.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ БРЕНДУВАННЯ ВІТРИН І ВІКОН В РВК «АРТЛАЙТ»

Для того, щоб замовити оформлення робочого місця, наберіть наш номер телефону або заповніть форму зворотного зв'язку. Наші менеджери працюють за режимом роботи сайту. Наші фахівці - справжні професіонали своєї справи, тому дадуть відповідь на всі Ваші питання по пропонованій нами продукції.

Відгуки наших клієнтів

Олександр

Олександр

15 грудня 2022

Відкривши свою компанію. У мене виникла потреба у брендуванні вікон. Звернувся у компанію Арт Лайт за послугою, швидко відреагували. Окреме дякую менеджеру Тетяні, макет підготовила швидко та з гарним дизайном! Рекомендую, ставлю 5+
Марія

Марія

13 січня 2023

Доброго дня замовила брендування вітрин для аптеки. Все дуже гарно виконали, ніяких запитань не було. Спасибі Вам велике!
Віктор Бачинський

Віктор Бачинський

11 червня 2020

Замовляв у вас різні види рекламноЇ продукції. І замовлятиму знову. А щодо поклейки вітрин - вам немає конкуренції. Дякую за роботу.
Брендування вітрин
9.7 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Брендування вітрин", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти