UA|RU

Флагштоки СТАНДАРТ

Основним видом флагштоків, що найбільше застосовуються нашими клієнтами є комплектація «Стандарт». Флагштоки в стандартній комплектації містять шнур, на якому застосовуються прапори як горизонтального так і вертикального розміщення. Експонування прапорів відбувається за рахунок вітрового потоку.

До комплектації флагштоку входять: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, кнехт, верхній блок з завершенням. Стандартними завершеннями є: золотисте, сріблясте, біле.

Стандарт з замком

Вид комплектації флагштоку, при якому підйомний шнур знаходиться в середині флагштоку. Доступ до підйомного шнура закрито замком. Даний вид комплектації орієнтований на місця встановлення з відкритим доступом, замок є антивандальним захистом. В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, замок з комплектів ключів, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору.

Стандарт з лебідкою

Вид комплектації флагштоку, при якому підйомний шнур знаходиться в середині флагштоку. Підняття та опускання прапору здійснюється за допомогою лебідки. Даний вид комплектації орієнтований на місця встановлення з відкритим доступом, замок є антивандальним захистом. В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, обертова лебідка, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto