Флагштоки СТАНДАРТ

Основним видом флагштоків, що найбільше застосовуються нашими клієнтами є комплектація «Стандарт». Флагштоки в стандартній комплектації містять шнур, на якому застосовуються прапори як горизонтального так і вертикального розміщення. Експонування прапорів відбувається за рахунок вітрового потоку.

До комплектації флагштоку входять: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, кнехт, верхній блок з завершенням. Стандартними завершеннями є: золотисте, сріблясте, біле.

СТАНДАРТ З ЗАМКОМ

Вид комплектації флагштоку, при якому підйомний шнур знаходиться в середині флагштоку. Доступ до підйомного шнура закрито замком. Даний вид комплектації орієнтований на місця встановлення з відкритим доступом, замок є антивандальним захистом.

СТАНДАРТ З ЗАМКОМ

В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, замок з комплектів ключів, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору.

СТАНДАРТ З ЛЕБІДКОЮ

Вид комплектації флагштоку, при якому підйомний шнур знаходиться в середині флагштоку. Підняття та опускання прапору здійснюється за допомогою лебідки. Даний вид комплектації орієнтований на місця встановлення з відкритим доступом, замок є антивандальним захистом.

СТАНДАРТ З ЛЕБІДКОЮ

В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, підйомний шнур для кріплення та підняття прапору, обертова лебідка, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти