UA|RU

Прозорий світлодіодний екран

 

Ще кілька років тому це здавалося фантастикою, а сьогодні на вулицях міст, можна зустріти таку інноваційну рекламну конструкцію, як прозорий світлодіодний екран. Першу таку вітрину випустила відома в усьому світі фірма Самсунг в 2012 році. РВК «Артлайт» йде в ногу з часом і володіє всіма новітніми led технологіями, які успішно використовує у власному виробництві.

Прозорий світлодіодний екран

Прозорість світлодіодних екранів в залежності від особливостей конкретної модифікації варіюється від 30 до 80%. Тут використовуються напівпрозорі пікселі, вбудовані в такі основи, як:

Такі led вітрини дозволяють демонструвати барвисті зображення і відеоролики, не закриваючи собою стіни або вікна будівлі. Щоб купити прозорий світлодіодний екран, що ідеально підходить під ваші потреби, вивчіть особливості застосування.
Різновиди прозорих світлодіодних екранів

Прозорий led екран встановлюють в таких місцях, як:

При монтажі на зовнішні стіни будівель, люди, що знаходяться всередині приміщень, не відчувають ніякого дискомфорту, так як не бачать блиску лампочок. Вбудовуванні в вікна моделі значно прикрашають зовнішній вигляд і дозволяють транслювати рекламу, не закриваючи собою те, що знаходиться за склом. Встановлюючи прозорі led конструкції на вітрини в магазинах, ви не тільки привернете значну кількість нових покупців, але і заощадите на площі.

ФОТО   ВІДЕО

Місця монтажу прозорого led екрану

Світлодіодні моделі цього типу прикрашають:

Це далеко не повний список можливих місць встановлення сучасних led вітрин. Така подача рекламної інформації, безсумнівно, виділить вашу компанію із загальної маси і приверне увагу потенційних споживачів до вашої продукції або послуг.

Як замовити прозорий світлодіодний екран з доставкою по всій Україні

Визначившись з особливостями потрібної вам конструкції, беріться до замовлення. Всього один дзвінок в РВК «Артлайт» не встаючи з робочого місця, вирішить питання. Виготовлення такої led вітрини не займе багато часу. Ціна моделі залежить від розмірів, форм і використовуваних в роботі матеріалів.

Дізнатися загальну вартість ви можете за допомогою онлайн-калькулятора або замовивши зворотній дзвінок для отримання кваліфікованої консультації у наших фахівців. Доставка по всім регіонам України.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto