ПРОЗОРИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

Гарантуємо збільшення кількості звернень!

Висока яскравість
Висока яскравість
Висока прозорість
Висока прозорість
УФ стійкість
УФ стійкість
ПРОЗОРИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

Ще кілька років тому це здавалося фантастикою, а сьогодні на вулицях міст, можна зустріти таку інноваційну рекламну конструкцію, як прозорий світлодіодний екран. Першу таку вітрину випустила відома в усьому світі фірма Самсунг в 2012 році. РВК «Артлайт» йде в ногу з часом і володіє всіма новітніми led технологіями, які успішно використовує у власному виробництві.

ПРОЗОРИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

 Прозорість світлодіодних екранів в залежності від особливостей конкретної модифікації варіюється від 30 до 95%. Тут використовуються напівпрозорі пікселі, вбудовані в такі основи, як: скло, пластик, силікон. 

Такі led вітрини дозволяють демонструвати барвисті зображення і відеоролики, не закриваючи собою стіни або вікна будівлі. Щоб купити прозорий світлодіодний екран, що ідеально підходить під ваші потреби, вивчіть особливості застосування.

МОЖЛИВОСТІ ПРОЗОРИХ СВІТЛОДІОДНИХ ЕКРАНІВ

Прозорі світлодіодні екрани відкривають нові можливості перед розробниками реклами, візуалізаторами, проектувальниками, а також власниками офісів і компаній. Екран може відтворювати повнокольорове, яскраве зображення, надаючи відвідувачеві право бачити те, що розташоване на задній панелі приладу. З вулиці відвідувачам буде помітна яскрава і інтенсивна відеореклама, а робочі центри будуть відчувати себе зручно, як у приміщенні з звичайним склом. Це вигідно для власників магазинів, салонів або кафе. 

Технічні можливості LED-экрана дають можливість ставити його не тільки як об'єкт зовнішньої реклами, а й декор вітрин в ТРЦ. Схожі вітрини притягують погляди можливих клієнтів, дозволяючи торговій точці ставити привабливі товари для подальшої оцінки. Прозорі панелі, поміщені в фасаді або декорі, говорять про її статус і здібності відповідати останнім технологіям. 

При монтажі на фасади будинків, люди, що опинилися зсередини приміщень, не відчуватимуть дискомфорту. Ставлячи прозорий led екран на вітрини, ви не тільки залучите значну кількість нових клієнтів, але і заощадите на площі.

Приклади наших робіт

Прозорий світлодіодний екран - Рвк Арт Лайт
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
0:59
Прозорий світлодіодний екран - Рвк Арт Лайт
Прозорий світлодіодний екран - Рвк Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
1:12
Різновиди гнучкого світлового LED екрану - Рвк Арт Лайт
Різновиди гнучкого світлового LED екрану - Рвк Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЗОРИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН З ДОСТАВКОЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

 Визначившись з особливостями потрібної вам конструкції, беріться до замовлення. Всього один дзвінок в РВК «Артлайт» не встаючи з робочого місця, вирішить питання. Виготовлення такої led вітрини не займе багато часу. Ціна моделі залежить від розмірів, форм і використовуваних в роботі матеріалів. 

Дізнатися загальну вартість ви можете за допомогою онлайн-калькулятора або замовивши зворотній дзвінок для отримання кваліфікованої консультації у наших фахівців. Доставка по всім регіонам України.

Запитання / Відповіді

 • Як я можу замовити прозорий екран ?

  Будь ласка, надайте деталі вашої потреби, наприклад: 1. Внутрішній чи зовнішній світлодіодний екран вам потрібен? 2.Яка ширина та висота? 3.Надішліть фото місця майбутнього розміщення прозорого екрану. 4. Отримавши ваше завдання, ми надішлемо вам пропозицію для подальшого обговорення, зв’яжіться з нами електронною поштою, Wiber або Telegram, також можете залишити запит на зворотній дзвінок у нас на сайті.

 • Який тип прозорого екрану ми пропонуємо ?

  Ми можемо надати багато видів світлодіодних екранів: внутрішній світлодіодний екран, зовнішній світлодіодний екран, прозорий світлодіодний екран на плівці, прозорий LED екран нестандартної форми, прозорий екран сітка тощо.

 • Який термін доставки екрану?

  Термін виготовлення та доставки залежить від розмірів, кроку пікселя, в середньому 25 ~ 60 днів, залежить від детальних вимог.

 • Який термін гарантії ?

  Ми надаємо 1 рік гарантії та довічне обслуговування.

Відгуки наших клієнтів

Руслан Сторожишин

Руслан Сторожишин

10 листопада 2021

Такий класний екран замовив у компанії Арт Лайт, протягом 1 місяця, всього одного, прибуток збільшився на 25% і це тільки початок. Спасибі Вам за класний прозорий Led екран!


Прозорий світлодіодний екран
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Прозорий світлодіодний екран", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти