Нестандартні рекламні конструкції

Зараз, в століття високої конкуренції, дуже важливо виділитися в загальній масі, щоб привернути до себе більшу кількість клієнтів. Нестандартні рекламні конструкції - відмінний спосіб звернути увагу до свого бізнесу. Що це таке і як вони виглядають? Назва говорить сама за себе. Це унікальні вироби, що виготовляються під замовлення.

ПРИКЛАДИ ЗАСТОСУВАННЯ НЕСТАНДАРТНИХ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Існує величезна кількість різноманітних варіантів виконання. Найчастіше їх використовують в якості:

  • реклами компанії; 
  • декорацій на різних заходах; 
  • виставкових стендів і так далі.

Обмежень для монтажу немає. Ви можете замовити рекламні нестандартні конструкції, як для інтер'єру, так і для зовнішнього монтажу. Це можуть бути вирізані зображення тварин, автомобілів, великі літери, складені в слова. Одним словом, практично все, що може намалювати Ваша уява. Зразки показані на фотографіях нашого сайту.

ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНИХ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ В РВК «АРТЛАЙТ»

Маючи власне виробництво, ми втілимо Ваші мрії в реальність. Для цих цілей ми використовуємо сучасне обладнання та інструменти. Якщо у Вас є задуми, але немає конкретного ескізу, ми розробимо для Вас унікальний дизайн-проект. Тут ми використовуємо різні матеріали. Якщо у Вас кілька магазинів, Ви можете купити кілька однакових виробів і розмістити їх по всіх точках мережі. Вартість нестандартних рекламних конструкцій залежить від матеріалу, складності та обсягу роботи.

Щоб дізнатися ціну на своє замовлення, зателефонуйте нам за опублікованими на сайті телефонами.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти