Друк на полотні

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

Ще зовсім недавно для того, щоб відтворити відому репродукцію на полотні, був необхідний фахівець своєї справи - художник. Сьогодні створюються шедеври, дуже схожі на оригінали, механічним способом. Якщо Ви хочете бачити в своєму офісі або квартирі картину відмінної якості за прийнятною ціною - замовте друк на полотні в РВК «Артлайт».

ДРУК ЗОБРАЖЕНЬ НА ПОЛОТНІ - СТВОРІТЬ КАРТИНУ СВОЄЇ МРІЇ

Інтер'єрний друк на полотні - це сучасний тренд, що набирає популярність з року в рік. Якість на гідному рівні. Якщо повісити кілька таких творів мистецтва в офісі - це буде власна картинна галерея, яка приваблює увагу відвідувачів і відображає успішність ведення бізнесу.

ІНТЕР'ЄРНИЙ ДРУК РЕПРОДУКЦІЇ І ФОТОГРАФІЙ НА ПОЛОТНІ

Для того щоб намалювати портрет таким способом не треба витрачати багато часу на позування і платити величезні гроші художнику. Ви можете замовити друк власного або сімейного фото на полотні. Така картина буде радувати Вас своєю красою дуже багато років. Ви зможете передати її у спадок, так як термін експлуатації від 75 до 100 років, в залежності від того, які кольори використовуються при нанесенні. Відрізнити цю роботу від оригінального твору досить складно простим людям, які не мають освіти в мистецтві.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДРУКУ КАРТИН НА ПОЛОТНІ

Для того, щоб відтворити друк картини на полотні необхідний спеціалізований принтер, який відповідає певним технічним характеристикам, таким як:

  • нанесення найдрібніших частинок на полотно; 
  • наявність кольорів більше 16 млн; 
  • безпека фарб для здоров'я людини; 
  • можливість застосування матеріалів з різноманітною структурою.

РВК «Артлайт» має необхідне обладнання, щоб отримати високу якість в результаті роботи.

Струменеві принтери не підходять для друку репродукцій на полотні, для цього потрібні спеціалізовані пристрої, дозвіл яких становить 2400х2400 dpi. Також в цьому виді робіт дуже важливо використовувати якісні чорнильні фарби, які забезпечать довговічність періоду експлуатації.

Поєднання перерахованих характеристик народжує справжнє диво. Копії виглядають практично як оригінали.

У нашій компанії є кілька принтерів з відповідними даними, які випустили фірми Mimaki і Epson. Є можливість надрукувати зображення на полотні будь-яких розмірів, в тому числі широкоформатних.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ДРУКУ КАРТИН НА ПОЛОТНІ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми працюємо в сфері друку зображень на полотні та інших матеріалах багато років і маємо успішний досвід. Маючи власне виробництво, пропонуємо Вам ряд переваг, які Ви отримаєте при купівлі, а саме:

  • поєднання високої якості продукції та доступної ціни; 
  • сервісне обслуговування гарантія на всю продукцію; 
  • професійні консультації фахівців; 
  • виготовлення в чітко встановлені терміни; 
  • виконання кольоропроби на невеликій ділянці для оптимального поєднання кольорів в картині; якісні матеріали.

Якщо Ви хочете отримати оригінальний дизайн інтер'єру за бюджетною вартістю, замовте друк фотографії або картини на полотні в нашій компанії. Ми врахуємо всі Ваші побажання і відтворимо неповторний шедевр, який прикрасить будь-яке приміщення, будь то квартира або офіс.

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПОЛОТНІ В РВК «АРТЛАЙТ»

Оформити покупку у нас досить просто. Зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів або заповніть форму зворотного зв'язку для того, щоб ми Вам передзвонили самим найближчим часом.

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПОЛОТНІ В РВК «АРТЛАЙТ»

Навіть якщо Ви поки не знаєте, що саме хочете бачити на своїй картині, зателефонуйте нам. Фахівці компанії - професіонали своєї справи і знають всі новини про останні модні тенденції в цій сфері. Це дозволить Вам зробити свій вибір. Доставка готового виробу здійснюється по всіх містах України.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти