UA|RU

Друк на полотні

 

Ще зовсім недавно для того, щоб відтворити відому репродукцію на полотні, був необхідний фахівець своєї справи - художник. Сьогодні створюються шедеври, дуже схожі на оригінали, механічним способом. Якщо Ви хочете бачити в своєму офісі або квартирі картину відмінної якості за прийнятною ціною - замовте друк на полотні в РВК «Артлайт».

Друк зображень на полотні - створіть картину своєї мрії

Інтер'єрний друк на полотні - це сучасний тренд, що набирає популярність з року в рік. Якість на гідному рівні. Якщо повісити кілька таких творів мистецтва в офісі - це буде власна картинна галерея, яка приваблює увагу відвідувачів і відображає успішність ведення бізнесу.

Інтер'єрний друк репродукції і фотографій на полотні

Для того щоб намалювати портрет таким способом не треба витрачати багато часу на позування і платити величезні гроші художнику. Ви можете замовити друк власного або сімейного фото на полотні. Така картина буде радувати Вас своєю красою дуже багато років. Ви зможете передати її у спадок, так як термін експлуатації від 75 до 100 років, в залежності від того, які кольори використовуються при нанесенні. Відрізнити цю роботу від оригінального твору досить складно простим людям, які не мають освіти в мистецтві.

Технічні особливості друку картин на полотні

Для того, щоб відтворити друк картини на полотні необхідний спеціалізований принтер, який відповідає певним технічним характеристикам, таким як:

 • нанесення найдрібніших частинок на полотно;
 • наявність кольорів більше 16 млн;
 • безпека фарб для здоров'я людини;
 • можливість застосування матеріалів з різноманітною структурою.

РВК «Артлайт» має необхідне обладнання, щоб отримати високу якість в результаті роботи.

Струменеві принтери не підходять для друку репродукцій на полотні, для цього потрібні спеціалізовані пристрої, дозвіл яких становить 2400х2400 dpi. Також в цьому виді робіт дуже важливо використовувати якісні чорнильні фарби, які забезпечать довговічність періоду експлуатації.

Поєднання перерахованих характеристик народжує справжнє диво. Копії виглядають практично як оригінали.

У нашій компанії є кілька принтерів з відповідними даними, які випустили фірми Mimaki і Epson. Є можливість надрукувати зображення на полотні будь-яких розмірів, в тому числі широкоформатних.

Переваги замовлення друку картин на полотні в РВК «Артлайт»

Ми працюємо в сфері друку зображень на полотні та інших матеріалах багато років і маємо успішний досвід. Маючи власне виробництво, пропонуємо Вам ряд переваг, які Ви отримаєте при купівлі, а саме:

 • поєднання високої якості продукції та доступної ціни;
 • сервісне обслуговування
 • гарантія на всю продукцію;
 • професійні консультації фахівців;
 • виготовлення в чітко встановлені терміни;
 • виконання кольоропроби на невеликій ділянці для оптимального поєднання кольорів в картині;
 • якісні матеріали.

Якщо Ви хочете отримати оригінальний дизайн інтер'єру за бюджетною вартістю, замовте друк фотографії або картини на полотні в нашій компанії. Ми врахуємо всі Ваші побажання і відтворимо неповторний шедевр, який прикрасить будь-яке приміщення, будь то квартира або офіс.

Як замовити друк на полотні в РВК «Артлайт»

Оформити покупку у нас досить просто. Зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів або заповніть форму зворотного зв'язку для того, щоб ми Вам передзвонили самим найближчим часом.

Навіть якщо Ви поки не знаєте, що саме хочете бачити на своїй картині, зателефонуйте нам. Фахівці компанії - професіонали своєї справи і знають всі новини про останні модні тенденції в цій сфері. Це дозволить Вам зробити свій вибір. Доставка готового виробу здійснюється по всіх містах України.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto